پنجاه و یکمین جلسه حلقه صالحین حلقه صالحین پایگاه مقاومت دانشگاه

 | تاریخ ارسال: 1398/8/19 - 14:27 | 
بسمه تعالی
جلسه حلقه صالحین روز یکشنبه  مورخ 19/8/98 با  سخنرانی دکتر حسین محسنی  از اعضای هیات علمی دانشگاه  و با شرکت  تعدادی  از بسیجیان  دانشگاه ساعت 11  قبل از نماز ظهر در دانشکده علوم انسانی(سالن آمفی تئاتر) برگزار گردید.
شرح جلسه:
جلسه با  قرائت قرآن مجید و نثار صلوات به روح  ملکوتی بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران حضرت  امام خمینی (ره)  و شهدای  انقلاب و و جنگ  تحمیلی و مدافعان حرم و نیز سلامتی آقا امام زمان (عج) و مقام معظم رهبری حضرت آیت ا.. امام خامنه ای شروع شد.
دکتر محسنی در ابتدای جلسه کلیاتی درمورد تحولات اخیر خاورمیانه، اهداف آمپریالیسم آمریکا و کشورهای مرتجع وابسته در منطقه توضیحاتی ارائه نمودند و با توجه به دلایل و شواهدی که ارائه نمودند ردپای سرویس های جاسوسی کشورهای آمریکا، رژیم صهیونیستی و عربستان سعودی را در تولید و ادامه تجمعات را در دو کشور عراق و لبنان، قطعی دانستند.
ایشان در بخش دوم سخنان خود به تجزیه و تحلیل کلی گروهها، احزاب سیاسی مستقر در دو کشور عراق و لبنان پرداخته و یادآور شدند که بسیاری از این گروهها برای زمان هایی ساخته شده اند که لازم هست برای مداخله بهانه های لازم بعمل آید.
با توجه به اهمیت موضوع و لزوم آشنایی و آگاهی کارکنان دانشگاه با مباحث مطروحه مقرر گردید هفته آینده ادامه این جلسه برگزار گردد.
اعضای حاضر بعد از اتمام جلسه برای ادای نماز ظهر به طرف مسجد دانشگاه حرکت کردند.
                                                                                                                                                رامین نصرتی
                                                                                                                                                پایگاه مقاومت دانشگاه محقق اردبیلی


CAPTCHA
دفعات مشاهده: 9441 بار   |   دفعات چاپ: 257 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر