نشریه انجمن

 | تاریخ ارسال: 1397/6/11 - 14:18 | 
 نشریه علمی_تخصصی علوم و صنایع چوب و کاغذ - شماره ۵ (کاغذ سبز)
- نوع برنامه: تولید و نشر محتوای علمی
- استاد مشاور: آقای دکتر محمد احمدی
- زمان انتشاربهمن ماه ۱۳۹۶
- تعداد دانشجویان هیات تحریریه: ۶ نفر
---
توضیح مختصر:
شماره پنجم نشریه کاغذ سبز، نشریه علمی تخصصی صنایع چوب و کاغذ به صاحب امتیازی انجمن علمی صنایع چوب و فرآورده های سلولزی و مدیر مسئولی ویدا خشت پز و سردبیری رامین قربانی و هیئت تحریریه آذرنگ فعال، شبنم ارژنگی، زهرا محمدی، نسرین احدی، مهران پرستار، احسان رحیمی، علیرضا طلوعی، احسان حسین جانی، رامین قربانی و ویدا خشت پز منتشر گردید             
در این نشریه سعی برآن نهادیم تا بیشتر از گذشته به سراغ مطالب کاربردی و مفید در بحث کارآفرینی و ارتباط با صنعت برویم. مطالب این نشریه درخواستهای خود دانشجویان صنایع چوب و فرآورده های سلولزی می باشد که طی نظر سنجی که در کانال انجمن علمی صنایع چوب و گروه دانشجویان صنایع چوب دانشگاه محقق اردبیلی انجام شد، مشخص و گردآوری و تدوین گردیده است. در واقع هدف اصلی مان از انتشار نشریه کاغذ سبز برآورده کردن نیازها مطالعاتی و فراهم کردن شرایط مناسب برای دسترسی به مطالب مورد نیاز و دادن فرصت مناسب برای صرفه جویی در امر پژوهش و مطالعه به دانشجویان صنایع چوب و سایر علاقه مندان و برآورده کردن آنچه که دانشجویان این رشته از ما می خواهند، است                                                              .
نشریه کاغذ سبز حاصل هم­فکری و تلاش جمعی از دانشجویان و اعضای انجمن علمی خوش­ذوق و متفکرگروه چوب و کاغذ می باشد و امیدوار به آینده­ای سبزتر و پربار­تر است و اعتقاد و سرلوحه اصلی مان در این نشریه  و شماره های قبلی بر این است که اگر آنچه می نویسیم با ارزش تر از کاغذ و قلم مان نباشد به تمام درختان عالم خیانت کرده ایم                                     .
 
آشنایی با دستگاه CNC، آشنایی با انواع چاپ و دستگاه های چاپ، آشنایی با انواع چسب و کاربرد آنها در صنایع چوب و کاغذ، آشنایی با فناوری نانو و مواد لیگنوسلولزی از جمله مطالب کاربردی نشریه است. از نوآوری ها و جذابیت های این شماره از نشریه کاغذ سبز انتشار شعری در رابطه با رشته علوم و صنایع چوب به قلم عضو خوش ذوق و هنرمند انجمن علمی، سرکار خانم شبنم ارژنگی تحت عنوان - من هنرمندی جوانم، رشته ام چوب و است و بس - می‌باشد                                            .
لازم به ذکر است هدف از انتشار مطالبی نظیر آشنایی با دستگاه CNC  و آشنایی با انواع چاپ و دستگاه های چاپ، ایجاد آمادگی و پیش ذهنیت از این مباحث، در دانشجویان برای حضور مثبت و پر بازده در - سری نشست های در جهت کارآفرینی - انجمن علمی صنایع چوب و فرآورده های سلولزی  می باشد                                                              .
فایل الکترونی این نشریه به همت انجمن علمی صنایع چوب و فرآورده های سلولزی در اختیار کلیه دانشجویان صنایع چوب و انجمن های علمی مرتبط در دانشگاه های گرگان، پردیس تهران،  ساری، تربیت مدرس شهید رجایی، نور، زیرآب، بهبهان قرار گرفتدفعات مشاهده: 1737 بار   |   دفعات چاپ: 344 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر