بیانیه حفظ حریم خصوصی

 | تاریخ ارسال: 1398/4/30 - 10:26 | 
بدینوسیله بیانیه حریم خصوصی دانشگاه محقق اردبیلی را به اطلاع میرساند:
 برای ارتباط و انعکاس نظرات، پیشنهادات و  شکایت می توانید با اطلاعاتی که از بخش تماس با ما معاونت ها و دانشکده ها بدست می آورید درخواست و یا پیشنهاد خود را ارائه نمایید.
به محض اعلام درخواست، سعی می گردد در کوتاهترین زمان ممکن نتیجه پیگیری درخواست مطرح شده به متقاضی اعلام و در صورت لزوم درخواست مراجعه حضوری گردد.
پورتال دانشگاه محقق اردبیلی بصورت تمام وقت در دسترس متقاضیان گرامی بوده و در صورت بروز هرگونه اشکال و نقص فنی، به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد گردید.
اطلاعات خصوصی تکمیل کنندگان فرم‌های الکترونیکی، دراختیار عموم قرار نمی‌گیرد.
پورتال دانشگاه محقق اردبیلی نسبت به حفظ حریم خصوصی شما و همچنین گسترش تکنولوژی خود به‌گونه‌ای که تجربه آنلاین امن و قدرتمندتری را برای شما فراهم کند، متعهد است. این بیانه حریم خصوصی در پورتال دانشگاه محقق اردبیلی به کار گرفته می‌شود و فرایند جمع‌آوری و استفاده از داده‌ها را کنترل می‌کند. با استفاده از پورتال دانشگاه ، شما نسبت به موارد ذیل پیرامون داده‌ها، اعلام رضایت می‌کنید.
جمع‌آوری اطلاعات شخصی شما
دانشگاه محقق اردبیلی اطلاعات هویتی و شخصی ـ مانند آدرس ایمیل، نام و شماره تلفن  را که در فرم های الکترونیکی این تارنما ثبت می نمایید گردآوری می‌کند. هم‌چنین لطفا مدنظر داشته باشید که اگر خود شما مستقیما اطلاعات هویتی و شخصی یا داده‌های حساس شخصی را از طریق پورتال دانشگاه محقق اردبیلی افشا کنید، این اطلاعات ممکن است توسط سایرین به کار گرفته شود.دانشگاه محقق اردبیلی هیچ یک از ارتباطات آنلاین خصوصی شما را رصد نمی‌کند.
دانشگاه محقق اردبیلی شما را تشویق می‌کند تا بیانیه حریم خصوصی سایت‌هایی که می‌خواهید از طریق دانشگاه محقق اردبیلی به آن‌ها لینک دهید، مرور کنید؛ به‌گونه‌ای که بدانید آن سایت‌ها چه‌گونه اطلاعات شما را جمع‌آوری، استفاده و منتشر می‌کنند.دانشگاه محقق اردبیلی  نسبت به بیانیه حریم خصوصی و هم‌چنین سایر محتواهای سایت‌ها هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد.
استفاده از اطلاعات شخصی شما
دانشگاه محقق اردبیلی اطلاعات شخصی حساس (مانند نژاد، دین، جهت‌گیری سیاسی) را بدون اجازه صریح شما استفاده و افشا نمی‌کند.
امنیت اطلاعات شخصی شما
دانشگاه محقق اردبیلی اطلاعات شخصی شما را از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تایید نشده، حفاظت می‌کند.دانشگاه محقق اردبیلی اطلاعات شخصی و هویتی‌ای که شما بر روی سرورهای رایانه فراهم کرده‌اید، به شکل کنترل‌شده، امن و حفاظت‌شده، از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تایید نشده محافظت می‌کند .
تغییرات دراین بیانیه
دانشگاه محقق اردبیلی ممکن است گهگاه این بیانه حریم خصوصی را به منظور بازتاب فیدبک‌های مشتریان و شرکت به‌روزرسانی کند.دانشگاه محقق اردبیلی شما را تشویق می‌کند تا به طور دوره‌ای این بیانیه را مرور کنید تا از نحوه حفاظت اطلاعات شما توسط دانشگاه محقق اردبیلی مطلع شوید.
 


CAPTCHA