ورود به سایت

همایش بین المللی تازه های پژوهش در علوم ورزشی - انجمن علمی تربیت بدنی

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۲/۱۲ - 20:30 | 
انجمن علمی تربیت بدنی
عنوان فعالیت: اولین همایش بین‌المللی و سومین همایش ملی تازه‌های پژوهش در علوم ورزشی
نوع فعالیت: رویداد علمی
سطح برگزاری: بین‌المللی
محل برگزاری: سالن بصیرت
مسئولین برگزاری: دکتر امیرعلی جعفرنژاد، پروفسور مهرداد محرم‌زاده، دکتر محسن برغمدی، دکتر رضا فرضی‌زاده و دکتر فرناز سیفی
همکاران اجرایی: محمد اقبالی، حسن انتظامی، مختار مختاری، حسن مهرزاد و حامد خیرالهی

زمان برگزاری: ۹۸/۲/۱۲ 
مدت برنامه: ۱ روزه
تعداد شرکت‌کنندگان: ۲۰۰ نفر
 ---
گزیده مطالب و سرفصل عناوین:
به گزارش روابط عمومی دانشگاه محقق اردبیلی، دکتر ابوالفضل بضاعت پور معاون پژوهش و فناوری دانشگاه محقق اردبیلی در این مراسم گفت: به دلیل شرایط جوی، بیشتر همایش های علمی دانشگاه محقق اردبیلی در نیمه اول سال برگزار می‌شود.
وی با اشاره به اینکه تا مهر ماه سال جاری ۷ همایش علمی در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار می شود، اضافه کرد: از این تعداد ۵ همایش به صورت بین‌المللی و ۲ همایش هم به صورت ملی برگزار خواهد شد.
بضاعت‌پور با اشاره به اهداف همایش‌های علمی تصریح کرد: دانشجویان در این همایش ها با یافته‌های جدید علمی در رشته‌های مرتبط آشنا شده و محققان نیز با یکدیگر ارتباط برقرار می‌کنند.
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه محقق اردبیلی با بیان اینکه این دانشگاه از برگزاری همایش‌های علمی حمایت می‌کند، اضافه کرد: این همایش‌ها در رتبه‌بندی‌های علمی دانشگاه تاثیر مثبتی دارد.
دکتر امیر علی جعفرنژاد دبیر اجرایی اولین همایش بین‌المللی و سومین همایش ملی تازه‌های پژوهش در علوم ورزشی گفت: حدود ۹ ماه پیش مقدمات برگزاری این همایش آغاز شد و پس از طی مراحل دریافت مجوز، اولین همایش بین‌المللی و سومین همایش ملی تازه‌های پژوهش در علوم ورزشی میزبانی کردیم.
وی اضافه کرد: حدود ۴۶۲ مقاله به دبیرخانه همایش ارسال شده بود که حدود ۳۰۰ مقاله مورد پذیرش قرار گرفت و ۵ نفر از اساتید دانشگاه های ترکیه در این همایش حضور داشته و دو نفر از آنها سخنرانان کلیدی بودند.
جعفرنژاد اضافه کرد: این همایش ها سبب می‌شود که دانشجویان به خصوص دانشجویان تحصیلات تکمیلی با محیط‌های بین‌الملی در همایش‌های علمی آشنا شوند.
یادآور می‌شود که در پایان این مراسم از مقالات برتر و سخنرانان با اهدای هدایایی تقدیر شد.


***

***

***

***CAPTCHA