نظر سنجی در خصوص تمدید قرارداد بیمه نوین
برای شرکت در نظر سنجی اینجا کلیک کنید
ورود به سایت

سوالات متداول حوزه معاونت اداری و مالی

 | تاریخ ارسال: 1399/11/12 - 14:55 | 
برای ارائه پیشنهاد به کارگروه نظام پذیرش و بررسی پیشنهادهای دانشگاه چه پروسه ای  لازمست طی شود؟
مراجعه به سایت برنامه، بودجه و تشکیلات۲-انتخاب کارگروه نظام پذیرش و بررسی پیشنهادها۳-دانلود فرم ۴- تکمیل اطلاعات فرم۵-تأیید بالاترین مقام حوزه ۵- ارسال به دبیرخانه نظام پذیرش و بررسی پیشنهادها۶-طرح پیشنهاد در کارگروه نظام پذیرش و بررسی پیشنهادات۷- ارجاع به هیأت اجرایی منابع انسانی برای تأییدمبلغ پاداش ۸-ابلاغ نتیجه به پیشنهاد دهنده و یا پیشنهاددهندگان۹- پرداخت مبلغ پاداش توسط مدیریت مالی
 
برای دریافت  لیست دوره های آموزشی ضمن خدمت چه پروسه ای لازمست طی شود؟
۱-مراجعه به اتوماسیون اداری ۲- انتخاب منوی پیشخوان ۳- مشاهده آرشیو اطلاعات پرسنلی ۴- مشاهده اطلاعات پرسنلی شخصی ۵- مشاهده سوابق آموزشی
 
کارکنان چند ساعت دوره آموزشی لازمست در یکسال بگذرانند؟ 
کارمندان ۴۰ ساعت و مدیران ۶۰ ساعت
 
برای دریافت اطلاعات آماری از قبیل تعداد دانشجو، تعداد کارکنان ، تعداد اعضای هیأت علمی،و... که دانشجویان در نوشتن تحقیق ، مقاله و یا پایاننامه نیاز دارند، چه پروسه ای لازمست طی شود؟
تایید حراست ۲- مراجعه و یا تماس  با واحد بودجه و آمار مدیریت برنامه، بودجه و تشکیلات . شماره تلفن ۳۱۵۰۵۰۳۸ (لازم بذکر است برخی اطلاعات مورد نیاز دانشجویان در سایت مدیریت برنامه ، بودجه و تشکیلات موجود میباشد)
 
ساماندهی آمار و اطلاعات دانشگاه بر عهده چه واحدی است؟
مدیریت برنامه، بودجه و تشکیلات
 
تعیین نیازهای آموزشی کارکنان و اجرای برنامه های آموزش ضمن خدمت بر عهده چه واحدی است و چگونه انجام می شود؟
تعیین نیازهای آموزشی با پیشنهاد واحدآموزش ضمن خدمت کارکنان و تایید در هیأت اجرایی منابع انسانی صورت می گیرد.

نحوه تبدیل وضعیت اعضای غیر هیات علمی پیمانی به رسمی آزمایشی چگونه است؟
مؤسسه می تواند وضعیت استخدامی اعضای پیمانی را متناسب با مدرک تحصیلی دانشگاهی آنان به ترتیب کاردانی با حداقل ۵ سال ، کارشناسی با حداقل ۴ سال ،کارشناسی ارشد و بالاتر با حداقل ۳ سال سابقه خدمت پیمانی در مؤسسه، با درخواست عضو، تأیید هیأت اجرایی، تصویب هیأت رئیسه طی مراحل گزینش و موافقت رئیس مؤسسه به رسمی آزمایشی تبدیل کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به  ماده ۱۰ آیین نامه استخدامی اعضای غیر هیأت علمی دانشگاه مراجعه فرمایید.

نحوه تبدیل وضعیت اعضای غیر هیات علمی رسمی آزمایشی به رسمی قطعی چگونه است؟

عضوی که از پیمانی به رسمی آزمایشی تبدیل وضعیت می شود یک دوره سه ساله را همراه با گذراندن دوره آموزشی توجیهی  و دوره های شغلی علاوه بر دوره پیمانی طی می کند و دانشگاه در طول دوره رسمی آزمایشی رفتار و عملکرد عضو را ارزیابی می کند و در صورت احراز شرایط لازم و طی مراحل گزینش با تأیید هیأت اجرایی و تصویب هیأت رئیسه به رسمی قطعی تبدیل می کند.

نحوه انتقال اعضا و کارکنان پیمانی چگونه است ؟
انتقال اعضای پیمانی به سایر دانشگاهها و و مؤسسات آموزش عالی، پژوهشی و فناوری دولتی و دستگاههای اجرایی و بالعکس مشروط به داشتن مدرک تحصیلی حداقل کارشناسی و ۵ سال سابقه خدمت پیمانی حسب درخواست آنان پس از موافقت هیأت اجرایی و تصویب هیأت رئیسه بلامانع است . برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به  ماده ۱۵ آیین نامه استخدامی اعضای غیر هیأت علمی دانشگاه مراجعه فرمایید.

نحوه انتقال اعضا قراردادی  چگونه است؟

انتقال اعضای قراردادی مؤسسه صرفا" به سایر دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی، پژوهشی و فناوری دولتی وابسته به وزارت و بالعکس مشروط به داشتن مدرک تحصیلی حداقل کارشناسی و ۵ سال سابقه خدمت قراردادی حسب درخواست آنان با موافقت هیئت اجرایی، تأیید هیأت رئیسه و تصویب هیأت امنای ذی ربط بلامانع است. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به  ماده ۱۵ آیین نامه استخدامی اعضای غیر هیأت علمی دانشگاه مراجعه فرمایید.

نحوه پذیرش مدارک تحصیلی مقاطع بالاتر به چه صورت می باشد؟

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به تبصره ۲، ۳ و ۴ ماده ۵۲ آیین نامه استخدامی اعضای غیر هیأت علمی دانشگاه  مراجعه فرمایید.
 
نحوه بازنشستگی اعضای غیر هیأت علمی به چه صورت می باشد؟
برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به ماده ۷۲ آیین نامه استخدامی اعضای غیر هیأت علمی دانشگاه و تبصره های آن مراجعه فرمایید.
 
 

دفعات مشاهده: 678 بار   |   دفعات چاپ: 121 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر