ورود به سایت

پرسش‌های متداول مدیریت تربیت بدنی و فوق برنامه

 | تاریخ ارسال: 1399/7/16 - 11:45 | 
۱- چگونه می‌توان عضو تیم دانشگاه در رشته‌های ورزشی همانند فوتبال، والیبال، دوومیدانی، کشتی، تنیس روی میز و ... شد؟
برنامه زمانبندی تمرین تیم‌های ورزشی در اداره تربیت بدنی برادران و خواهران در تابلو اعلانات و همچنین کانال تلگرامی و سایت مدیریت تربیت بدنی وجود دارد. دانشجویان عزیز می‌توانند طبق زمانبندی موجود برای هر رشته در تمرینات حاضر شده و خود را به مربی مربوطه معرفی نمایند. 

۲- ساعات فوق برنامه استفاده از اماکن ورزشی دانشگاه چه زمانی است؟
پاسخ: برنامه زمانبندی تمرین تیم‌های ورزشی در اداره تربیت بدنی برادران و خواهران در تابلو اعلانات و همچنین کانال تلگرامی و سایت مدیریت تربیت بدنی وجود دارد.

۳- چگونه می‌توان از اماکن ورزشی در ساعات فوق برنامه جهت استفاده وقت گرفت؟
پاسخ:  دانشجویان عزیز با مراجعه به اداره تربیت بدنی برادران و خواهران می‌توانند از کارشناسان محترم تربیت بدنی زمان‌های مورد نیاز خود را انتخاب و سالن را رزرو نمایند (برای رشته های والیبال، فوتسال و بسکتبال). سالن بدنسازی نیز در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۲۰ تا ۲۲:۳۰ باز می‌باشد. در روزهای پنجشنبه و جمعه تمام اماکن ورزشی جهت استفاده باید از قبل رزرو (مراجعه به کارشناسان محترم اداره تربیت بدنی) شوند. 

۴- نحوه تسویه حساب از مدیریت تربیت بدنی چگونه است؟
پاسخ: دانشجویانی گرامی که وسیله‌ای از مدیریت تربیت بدنی نگرفته‌اند نیازی به تسویه حساب از این مدیریت ندارند. اما آن دسته از دانشجویانی که وسایلی را به امانت از مدیریت تربیت بدنی گرفته‌اند این مورد در سیستم گلستان ثبت شده است بعد از تحویل وسایل مربوطه، درخواست تسویه آن‌ها در سیستم گلستان مورد تایید قرار خواهد گرفت. 

۵- شرایط شرکت در دوره‌های مربیگری، داوری و اردوهای ورزشی چگونه است ؟
برنامه زمانبندی از طریق اطلاعیه در تابلو اعلانات و همچنین کانال تلگرامی و سایت مدیریت تربیت بدنی وجود برای دانشجویان عزیز  اطلاع رسانی می‌شود.  

۶- مسابقات درون دانشگاهی فوتبال، فوتسال و....چه وقت آغاز می‌گردد؟
پاسخ: این مسابقات ابان ماه هر سال برگزار می¬شوند و نحوه شرکت در مسابقات مهرماه اطلاع رسانی می‌گردد. 

۷- مسابقات منطقه‌ای، استانی، کشوری و المپیادها چه وقت شروع می‌شود؟
پاسخ: زمانبندی این مسابقات معمولا برای هر رشته متفاوت است. اطلاعیه‌های لازم در زمان مقرر از طریق کانال تلگرامی و سایت مدیریت تربیت بدنی اطلاع رسانی می‌شود.
 
۸- برنامه‌ریزی کلاس‌های درسی بر عهده کدام بخش است؟
پاسخ: برنامه‌ریزی کلاس‌های آموزشی بر عهده مدیر گروه محترم تربیت بدنی می‌باشد که در دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی می‌باشند. برنامه ریزی کلاس‌های اموزشی ارتباطی با مدیریت تربیت بدنی دانشگاه ندارند.