اطلاعیه ترم تابستان ترم تحصیلی سال ۱۴۰۱

 | تاریخ ارسال: 1401/3/11 - 10:33 | 
بدینوسیله به اطلاع دانشجویان محترم می رساند ترم تابستانی سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰  به صورت حضوری  در دانشگاه محقق اردبیلی ارائه خواهد شد.
 

  سامانه ثبت مشخصات و دریافت شماره دانشجویی (ویژه دانشجویان سایر دانشگاه ها)
 حداقل ظرفیت کلاس ۳۰ نفر است که در صورت رسیدن به حدنصاب در سامانه ثبت نام اولیه، درس درخواستی ارائه خواهد شد.

 تقویم آموزشی ترم تابستان
 

زمانبندی، مقررات و ضوابط انتخاب واحد ترم تابستان ۱۴۰۱-۱۴۰۰ دانشگاه محقق اردبیلی
کلیه دانشجویان دانشگاههای وابسته به وزارت علوم تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی کشور اعم از دانشگاه های سراسری، غیرانتفاعی، علمی کاربردی و ... در صورت تمایل مجاز به شرکت هستند.  این دانشجویان پس از ثبت نام  شماره دانشجویی ویژه ترم تابستان دریافت خواهند کرد که در تاریخ ۴ تیر ماه می توانند با مراجعه به سامانه گلستان دانشگاه محقق اردبیلی   https://golestan.uma.ac.ir  انتخاب واحد نمایند.
دانشجویان گرامی لطفاً به کلیه ضوابط و مقررات ترم تابستان به شرح ذیل توجه فرمایید. مسئولیت عدم رعایت ضوابط و مقررات مذکور به عهده متقاضی است
.

         
     ۰۹۱۴۸۳۹۱۱۲۵     ا    ارتباط با ما از طریق پیام رسان  واتس اپ
             ا    ارتباط با اداره ثبت نام دانشگاه   ۳۱۵۰۵۳۰۵-۰۴۵
          ا    ارتباط با کارشناس سیستم گلستان ۳۱۵۰۵۳۰۳-۰۴۵
          ا    ارتباط با مسئول خدمات آموزشی  ۳۱۵۰۵۳۰۴-۰۴۵

           ا    ارتباط با کارشناس آموزش مجازی 
   تماس با دانشکده (توجه: به تماس ها در وقت اداری پاسخ داده خواهد شد)

 
تقویم آموزشی نیمسال تابستان ۱۴۰۱-۱۴۰۰
بازه زمانی فعالیت آموزشی
۱۵ خرداد الی ۳ تیر  ثبت نام اولیه 
ثبت نام دانشجویان سایر دانشگاهها و
دریافت شماره دانشجویی جهت انتخاب واحد
۴ الی ۸ تیر  انتخاب واحد اینترنتی
۲۰ تیرماه  شروع کلاس ها
۳۰ مرداد پایان کلاس ها
۵ الی ۱۰ شهریور  شروع و پایان امتحانات

 توجه: حداقل ظرفیت برای تشکیل کلاس ۳۰ نفر می باشد که در صورت رسیدن به حدنصاب در سامانه ثبت نام اولیه، درس درخواستی ارائه خواهد شد.
 
 

جدول شهریه نیمسال تابستان سال تحصیلی ۴۰۱-۱۴۰۰
(کلیه مبالغ به ریال می باشد)
شهریه ی ثابت شهریه متغیر برای هرواحد درسی
عمومی پایه (نظری) اصلی و تخصصی (نظری) شهریه دروس عملی، کار آموزی و پروژه
۱,۴۰۰,۰۰۰ ۶۹۰,۰۰۰ ۷۹۰,۰۰۰ ۹۳۰,۰۰۰ ۱,۱۲۰,۰۰۰
تبصره ۱-کلیه دانشجویان کارشناسی و یا دانشجویان میهمان بایستی در زمان انتخاب واحد تابستان، هم شهریه ثابت و هم شهریه متغیر را قبل از انتخاب واحد پرداخت نمایند.
تبصره۲-شهریه دروسی که توسط دانشجویان کلیه دوره‌ها (روزانه و شبانه) در طول تابستان به صورت معرفی به استاد اخذ می‌گردد، بر اساس جدول فوق محاسبه خواهد شد (بدون اخذ شهریه ثابت).
تبصره۳- در صورت عدم مراجعه، انصراف و یا حذف دروس انتخاب شده به هر دلیلی توسط دانشجو، شهریه واریز شده به هیج وجه قابل استرداد نیست.
تبصره۴- در صورتی که درس یا دروسی از سوی آموزش دانشگاه به علت نرسیدن به حد نصاب لازم حذف شود، شهریه پرداختی با تایید مدیریت آموزش و پس از طی مراحل اداری توسط مدیریت امور مالی دانشگاه قابل عودت خواهد بود.

-تمامی مراحل ثبت نام و نیز ارسال ریزنمرات به صورت الکترونیکی و مجازی بوده و نیازی به حضور فیزیکی دانشجو نمی باشد.
-حداکثر واحد قابل اخذ در ترم تابستان ۶ واحد است.
-اخذ دروس با تداخل زمانی کلاس یا تداخل امتحان پایان ترم به هیج وجه امکان پذیر نخواهد بود.
- حضور دانشجو در تمام جلسات مربوط به هر درس الزامی است و چنانچه غیبت دانشجو در هر درس از ۱۶/۳ مجموع ساعات آن درس تجاوز نماید، نمره صفر در درس فوق منظور خواهد شد. در صورت ارائه دلیل و تشخیص موجه بودن غیبت تا قبل از شروع زمان امتحانات(۰۵/۰۶/۱۴۰۱ )درس مورد نظر حذف خواهد شد. در غیراینصورت طبق ضوابط نمره صفر در درس یا دروس مورد نظر منظور خواهدشد.
-شهریه ترم تابستان فقط از طریق پرداخت الکترونیکی(توسط کارت های شتاب) در سیستم آموزشی گلستان به شرح راهنمای مندرج در سایت قابل پرداخت است. یادآور می شود برای پرداخت الکترونیکی از طریق کارت شتاب دارا بودن رمز پویا یا یکبار مصرف، cvv۲ و تاریخ انقضاء کارت ضروری است.
- در صورتی که درس یا دروسی از سوی آموزش دانشگاه به علت نرسیدن به حد نصاب لازم حذف شود، شهریه پرداختی با تایید مدیریت آموزش و پس از طی مراحل اداری توسط مدیریت امور مالی دانشگاه قابل عودت خواهد بود.
دانشجویان سایر دانشگاه ها (میهمان) در دانشگاه محقق اردبیلی ضروری است قبل از ورود به سیستم گلستان نسبت به الف) دریافت فرم مهمانی که در آن عنوان درس ، تعداد واحد درسی، شماره نامه ثبتی و تاریخ نامه که به تایید مدیریت آموزش دانشگاه مبدا رسیده است و در فرم های مذکور قید می شود ،      ب) ثبت نام از طریق سامانه ثبت نامی ترم تابستان از طریق سایت دانشگاه محقق اردبیلی اقدام نمایند .
تذکر مهم : دانشجویانی که به صورت مهمان کامل در نیمسال های گذشته و جاری در این دانشگاه پذیرفته شده اند ضروریست جهت انتخاب واحد ترم تابستان با مطالعه راهنما ی پذیرش دانشجویان مهمان ترم تابستان مجدداً وارد سامانه ثبت نام ترم تابستان شوند و  شماره دانشجویی جدید اخذ نمایند .بدیهی است در صورت عدم رعایت مراتب فوق الذکر عواقب بعدی به عهده دانشجو است.
-دانشجویان در زمان ورود به سیستم و اخذ واحد ملزم به الصاق نمودن فرم معرفی نامه تاییدشده وثبت شماره نامه در محل قید شده درسیستم گلستان دانشگاه محقق اردبیلی هستند.
-در صورت هرگونه مغایرت در واحدهای اخذ شده، توسط دانشجو با معرفی نامه الصاقی عواقب آن به عهده دانشجو است و دانشگاه هیچ گونه مسئولیتی در خصوص تغییر، جابجایی ، حذف و مکاتبه با دانشگاه مبدا در خصوص این مغایرت و یا عودت شهریه ندارد.
-در صورت هرگونه مغایرت در مشخصات ثبت شده، رشته تحصیلی و حتی نام دانشگاه مبداء، عواقب بعدی به عهده دانشجو است و دانشگاه مسئولیتی نسبت به تصحیح و ارسال مجدد نمرات ندارد.

CAPTCHA
دفعات مشاهده: 45549 بار   |   دفعات چاپ: 353 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر