در دانشگاه محقق اردبیلی؛ دومین کنفرانس بین‌المللی و پنجمین کنفرانس ملی صیانت از منابع طبیعی و محیط‌ زیست و اولین کنفرانس ملی مدیریت سبز پسماند به کار خود پایان داد

 | تاریخ ارسال: 1400/3/20 - 14:17 | 
با معرفی مقالات برگزیده دومین کنفرانس بین‌المللی و پنجمین کنفرانس ملی صیانت از منابع طبیعی و محیط‌ زیست و اولین کنفرانس ملی مدیریت سبز پسماند به کار خود پایان داد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه محقق اردبیلی در مراسم اختتامیه این همایش ها گفت: در برگزاری این همایش ها دو دانشگاه خارجی هم مشارکت داشته اند که فتح باب خوبی است و انتظار می رود در همایش های دیگر هم این روند ادامه داشته باشد.
دکتر داود سیف زاده اضافه کرد: این همایش ها هم از نظر سطح علمی مقالات و هم از نظر حضور محققان بین المللی دارای سطح بالایی بوده است.
دکتر بیتا معزی پور دبیر اجرایی اولین کنفرانس ملی مدیریت سبز پسماند گفت: در زمینه پسماند لیکنو سلولزی در سه بخش اجرایی، آموزشی و پژوهشی فعالیت هایی انجام داده ایم.
وی افزود: کارگاه اقتصاد مدیریت پسماند در ایران و کارگاه بررسی شرکت های دانش بنیان و فناور در مدیریت پسماند را در کنار کنفرانس برگزار کردیم.
دکتر زینب حزباوی دبیر اجرایی دومین کنفرانس بین‌المللی و پنجمین کنفرانس ملی صیانت از منابع طبیعی و محیط‌ زیست گفت: در بخش های عکاسی، مقالات شفاهی، مقالات پوستری، داوران مقاله و داوران جوان نفرات برگزیده را انتخاب کردیم.
وی اظهار کرد: در بخش عکاسی ۳ نفر برگزیده از دیدگاه مخاطبان و ۳ نفر برگزیده داوران، ۳ مقاله برتر شفاهی فارسی و ۳ مقاله برتر فارسی در بخش پوستر، یک مقاله خارجی شفاهی و ۲ مقاله خارجی در بخش پوستر، ۳ نفر داور برگزیده و ۳ نفر داور جوان برگزیدگان بخش های مختلف همایش ها بودند.
 


********************************************


CAPTCHA
دفعات مشاهده: 148 بار   |   دفعات چاپ: 17 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر