رئیس دانشگاه محقق اردبیلی در دیدار با خانواده شهید قهرمان زاده: دانشگاهیان دانشگاه محقق اردبیلی در راستای تداوم راه و رسم شهدا تلاش می کنند

 | تاریخ ارسال: 1402/7/4 - 15:04 | 
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی گفت: دانشگاهیان دانشگاه محقق اردبیلی در راستای تداوم راه و رسم شهدا تلاش می کنند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر اسماعیل چمنی ۴ مهر در دیدار هیات رئیسه و اعضای پایگاه مقاومت دانشگاه محقق اردبیلی با خانواده شهید قهرمان زاده با بیان اینکه حضور فرزندان شهدا و ایثارگران در دانشگاه محقق اردبیلی افتخار بزرگی برای ما است، گفت: دانشگاهیان دانشگاه محقق اردبیلی در راستای تداوم راه و رسم شهدا تلاش می کنند.
وی با بیان اینکه همسران شهدا زحمات بسیاری برای رشد و تربیت فرزندان شهدا متحمل شده اند، افزود: فرزندان معظم شهدا نیز با ادامه راه پدران خود الگوی مناسبی برای جامعه خواهند بود.
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی تداوم راه شهدا و توجه به اهداف آنان را مهم برشمرد و تصریح کرد: ما در دانشگاه محقق اردبیلی با تمام توان در خدمت خانواده معظم شهدا و ایثارگران هستیم.
حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا مصلح نیا مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی نیز با بیان اینکه صفت شهید در فرد ماندگار است، گفت: شاهد و شهید بودن باید از روی حس باشد نه حدس.
وی با بیان اینکه روح مطهر شهدا همواره در کنار ما بوده و بر اعمال ما ناظر هستند، افزود: ما به مرام شهدا ایمان و اعتقاد داریم و در راستای تداوم راه این عزیزان گام برمی داریم.
دکتر عباس فنی اصل فرمانده پایگاه مقاومت دانشگاه محقق اردبیلی نیز با بیان اینکه امنیت و آرامش امروز ثمره خون شهدای گرانقدر است، گفت: دیدار با خانواده شهدا و حل مسائل و مشکلات آنان جزو برنامه های ما می باشد.
دکتر عبدالله برهانی فر رئیس دانشکده علوم دانشگاه محقق اردبیلی نیز با بیان اینکه آقای میلاد قهرمان زاده کارشناس پژوهش این دانشکده فرزند شهید قهرمان زاده جزو افتخارات دانشکده بوده و فردی ساعی و توانمند است.
وی افزود: ساعی بودن از مزایای ویژه خانواده شهدا می باشد.
گفتنی است در ادامه با اهدای لوح از خانواده شهید قهرمان زاده تجلیل به عمل آمد.
پایان خبر


CAPTCHA
دفعات مشاهده: 375 بار   |   دفعات چاپ: 8 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر