مشاور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در امور ایثارگران تاکید کرد: دفاع از انقلاب و نظام باید شجاعانه باشد / ضرورت توجه به جهاد تبیین در دانشگاه ها

 | تاریخ ارسال: 1402/6/27 - 13:11 | 
مشاور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در امور ایثارگران به ضرورت توجه به جهاد تبیین در دانشگاه ها تاکید کرد و گفت: دفاع از انقلاب و نظام باید شجاعانه باشد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر منوچهر رشادی ۲۷ شهریور در نشست با ایثارگران دانشگاه محقق اردبیلی نعمت ولایت را بزرگترین نعمت دانست و گفت: ولایت ما را به سمت خدا، ارزش ها و رستگاری هدایت می کند.
وی با بیان اینکه دشمنان همواره در تلاش هستند تا ریشه انقلاب را از بین ببرند، افزود: طبق نظر مقام معظم رهبری ایران در بحث توسعه مراحل رشد خود را طی کرده و به قله نزدیک شده است.
مشاور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در امور ایثارگران به ضرورت امیدآفرینی در جامعه تاکید کرد و گفت: روحیه ایثارگری و شهدا مظهر قدرت کشور هستند.
وی با بیان اینکه ترویج فرهنگ جهاد و شهادت و انتقال آن به نسل بعدی دو راهبرد اساسی ما است، تصریح کرد: پرچم انقلاب نیز در دست ایثارگران می باشد که بر همین اساس وظیفه سنگینی بر دوش دارند.
مشاور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در امور ایثارگران به ضرورت توجه به جهاد تبیین در دانشگاه ها تاکید کرد و گفت: دفاع از انقلاب و نظام باید شجاعانه باشد و در همین خصوص سکوت جایز نیست و باید در راستای دفاع از نظام حرف بزنیم.
وی با بیان اینکه چهره جنگ امروز عوض شده و از جنگ سخت به جنگ ترکیبی، شناختی و هیبریدی رسیده ایم، تصریح کرد: از ایثارگران انتظار می رود پرچمی که توسط پدران و برادران خود به آنها سپرده شده را حفظ نمایند.
دکتر اسماعیل چمنی رئیس دانشگاه محقق اردبیلی با اشاره به رشادت های شهدا، جانبازان و ایثارگران، گفت: امروز به واسطه همین رشادت ها از آرامش و امنیت برخوردار هستیم.
وی با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران همچنان بر تارک دنیا می درخشد، افزود: علی رغم تلاش مخالفان و معاندان، خون های پاک شهدا حامی این نظام هستند و سربازان گمنام امام زمان(عج) دلاورانه و با رشادت تمام از نظام حفاظت می کنند.
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی با بیان اینکه تمام تلاش ما در این دانشگاه ارائه خدمات مطلوب به کلیه کارکنان است، ادامه داد: در حوزه ایثارگران نیز بیش از ۷۰ درصد پست های دانشگاه به خانواده شاهد و ایثارگر داده شده است.
وی خانواده شهدا و ایثارگران را صاحبان اصلی نظام عنوان کرد و گفت: ما نیز در دانشگاه محقق اردبیلی مسائل و مشکلات ایثارگران را رصد کرده و در حد توان آنها را رفع می کنیم.
حجت الاسلام و المسلمین محمدرضا مصلح نیا مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی نیز با بیان اینکه جهاد دری است که خداوند به افراد ویژه باز می کند، گفت: شهدا و ایثارگران از منافع خود به خاطر انقلاب و نظام چشم پوشی کردند و جان خود را خالصانه تقدیم نظام کردند.
وی با تاکید بر اینکه باید بدانیم که از کجا به کجا رسیده ایم، ادامه داد: باید مراقب خودمان باشیم تا از کاروان انقلاب و نظام عقب نمانیم.
گفتنی است مشاور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در امور ایثارگران پیش از این دیدار با حضور در مزار شهدای گمنام دانشگاه، به شهدای گمنام دانشگاه محقق اردبیلی ادای احترام کرد.
پایان خبرCAPTCHA
دفعات مشاهده: 154 بار   |   دفعات چاپ: 4 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر