مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی تاکید کرد: ضرورت تقویت احساس امید به زندگی و تحصیل در میان دانشجویان

 | تاریخ ارسال: 1402/6/22 - 10:03 | 
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی به ضرورت تقویت احساس امید به زندگی و تحصیل در میان دانشجویان تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا مصلح نیا ۲۲ شهریور در نشست با کارکنان معاونت دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی با بیان اینکه رفتار و کنش انسان محصول یک فرآیند است، گفت: همکاران بانوی دانشگاه بندگان شایسته الهی هستند که علاوه بر کار در خانه، در محیط کار نیز فعالیت می کنند.
وی با بیان اینکه کارکنان حوزه معاونت دانشجویی در خط مقدم خدمت به دانشجویان قرار دارند، افزود: این همکاران عزیز ما اگر لحظه ای کاری انجام دهند تا یک دانشجو از لغزشی دور بماند، دنیا و آخرت خود را تامین کرده است.
مصلح نیا همچنین استفاده از نظرات همکاران را در پیشبرد اهداف دانشگاه بسیار مهم دانست و تصریح کرد: لازم و ضروری است تا رفتار و عملکرد ما به نحوی باشد تا احساس امید به زندگی و تحصیل در میان دانشجویان تقویت شود.
دکتر اسماعیل گلی معاون دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی نیز با بیان اینکه حدود ۲ هزار دانشجو در خوابگاه های دانشجویی دختران دانشگاه ساکن هستند، افزود: ۲۰ درصد کارمندان دانشگاه نیز در این حوزه مشغول فعالیت هستند.
وی دانشجویان را بدنه و سرمایه اصلی دانشگاه معرفی کرد و گفت: مسئولان خوابگاه با صبر و حوصله در خط مقدم خدمت به دانشجویان هستند و باید به نحوی عمل کنیم که دانشجویان نسبت به نظام و کشور خوش بین باشند.
گفتنی است در ادامه دکتر علی ناصری منش مدیر حراست، دکتر علی شیخ الاسلامی مدیر امور دانشجویی، دکتر فاطمه قنادی اصل رئیس مرکز بهداشت، درمان و مشاوره دانشجویی دانشگاه و سایر حاضرین به ارائه بیانات و نظرات خود پرداخته و از کارکنان این حوزه تجلیل به عمل آمد.
پایان خبر


CAPTCHA
دفعات مشاهده: 314 بار   |   دفعات چاپ: 11 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر