معاون پژوهش و فناوری دانشگاه محقق اردبیلی مطرح کرد: دانشگاه محقق اردبیلی می تواند بازوی تحقیقاتی و علمی مناسبی برای سازمان جهاد کشاورزی و مرکز تحقیقات کشاورزی باشد

 | تاریخ ارسال: 1402/6/20 - 11:02 | 
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه محقق اردبیلی گفت: دانشگاه محقق اردبیلی می تواند بازوی تحقیقاتی و علمی مناسبی برای سازمان جهاد کشاورزی و مرکز تحقیقات کشاورزی باشد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر جبرائیل رزمجو در نشست با رئیس و مدیران مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی استان اردبیل ضمن تاکید بر اجرای طرح ­های پژوهشی و برگزاری دوره های پسادکترای مشترک بین مرکز تحقیقات و دانشگاه، گفت: ضروری است برای حل معضلات کشاورزی استان از برنامه های عملیاتی استفاده شود.
وی افزود: دانشگاه محقق اردبیلی با بیش از ۱۲۵ نفر هیات علمی متخصص در دانشکده ­های کشاورزی و منابع طبیعی، دانشجویان تحصیلات تکمیلی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری و امکانات آزمایشگاهی مناسب، می تواند بازوی تحقیقاتی و علمی مناسبی برای سازمان جهاد کشاورزی و مرکز تحقیقات کشاورزی استان باشد.
گفتنی است در ادامه رئیس مرکز تحقیقات کشاورزی استان، رئیس دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی و مدیر پژوهشی دانشگاه محقق اردبیلی و سایر اعضای حاضر در نشست به ارائه نظرات خود پرداخته و راهکار‌های همکاری های مشترک، اجرای طرح ‌های پژوهشی مشترک، برگزاری دوره ‌های پسادکترای مشترک بین اعضای هیات علمی دانشگاه محقق اردبیلی و مرکز تحقیقات استان و زمینه‌ های همکاری ‌های علمی و اجرایی و اجرایی شدن تفاهم نامه فیمابین دانشگاه و سازمان جهاد کشاورزی و مرکز تحقیقات بررسی شد. همچنین مقرر شد دکتر موسی ترابی مدیر پژوهشی و دکتر امین کانونی مدیر ارتباط علمی با جامعه و کارآفرینی از طرف دانشگاه محقق اردبیلی و دکتر حسن­ پناه از طرف مرکز تحقیقات کشاورزی استان، اقدامات لازم را در راستای دستورات جلسه انجام دهند.
پایان خبر


CAPTCHA
دفعات مشاهده: 229 بار   |   دفعات چاپ: 5 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر