رئیس دانشگاه محقق اردبیلی در پیامی به مناسبت روز کارمند: دانشگاه محقق اردبیلی به پشتوانه نیروی انسانی توانمند نقش اثرگذاری در عرصه آموزش عالی دارد

 | تاریخ ارسال: 1402/6/4 - 08:49 | 
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی در پیامی به مناسبت روز کارمند گفت: دانشگاه محقق اردبیلی به پشتوانه نیروی انسانی توانمند، متعهد و متخصص خود توانسته است طی ادوار مختلف، نقش اثرگذاری در عرصه آموزش عالی استان، منطقه و کشور داشته باشد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر اسماعیل چمنی رئیس دانشگاه محقق اردبیلی ۴ شهریور پیامی به مناسبت روز کارمند صادر کرد.
متن این پیام به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
همه ساله همزمان با هفته دولت و سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر، ۴ شهریور به روز کارمند اختصاص دارد و این روز به منظور ارج نهادن و قدردانی از زحمات خالصانه کارمندان نامگذاری شده است.
دانشگاه محقق اردبیلی به عنوان دانشگاه جامع و معین استان اردبیل به پشتوانه نیروی انسانی توانمند، متعهد و متخصص خود توانسته است طی ادوار مختلف، نقش اثرگذاری در عرصه آموزش عالی استان، منطقه و کشور داشته باشد.
بی شک بار سنگین پشتیبانی فعالیت های آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و دانشجویی اعضای هیات علمی و دانشجویان دانشگاه بر عهده کارمندان زحمتکش بوده و هدف اصلی این قشر زحمتکش ارتقای کیفیت خدمات و ایجاد رضایتمندی و امیدآفرینی در ارباب ‌رجوع می باشد.
اینجانب «روز کارمند» و «روز دولت مردم، بهره وری و رشد تولید» را خدمت کلیه کارمندان صدیق نظام جمهوری اسلامی ایران به ویژه کارمندان شریف، دلسوز و زحمتکش دانشگاه محقق اردبیلی که همواره در کنار اعضای هیات علمی و دانشجویان در راستای رشد و ارتقای دانشگاه تلاش و کوشش می کنند، تبریک عرض نموده و امید دارم با تلاش و کوششی مضاعف در جهت خدمت به جامعه علمی و کمک به رشد و توسعه استان و میهن اسلامیمان بیش از پیش موفق و موید باشند.
اسماعیل چمنی
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی
۴ شهریور ۱۴۰۲


CAPTCHA
دفعات مشاهده: 198 بار   |   دفعات چاپ: 10 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر