طی حکمی از سوی قائم مقام بنیاد ملی نخبگان انجام گرفت؛ انتصاب عضو هیات علمی دانشگاه محقق اردبیلی به عنوان سرپرست بنیاد نخبگان استان اردبیل

 | تاریخ ارسال: 1402/3/17 - 08:00 | 
طی حکمی از سوی قائم مقام بنیاد ملی نخبگان، عضو هیات علمی دانشگاه محقق اردبیلی به عنوان سرپرست بنیاد نخبگان استان اردبیل منصوب شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، طی حکمی از سوی دکتر ناصر باقری مقدم قائم مقام بنیاد ملی نخبگان، دکتر مهدی داوری عضو هیات علمی دانشگاه محقق اردبیلی به عنوان سرپرست بنیاد نخبگان استان اردبیل منصوب شد.
در بخش هایی از حکم دکتر مهدی داوری آمده است:
نظر به ضرورت تمهید و تسهیل شکوفایی و ثمربخشی مستعدان و نخبگان عزیز در استان اردبیل و ایجاد و تقویت همفکری و همکاری اثربخش میان نخبگان و مسئولان آن استان در حل مسائل منطقه ای و با توجه به مراتب علمی، تعهد و کارآمدی که از آن برخوردارید، جنابعالی را  به عنوان سرپرست بنیاد نخبگان استان اردبیل منصوب می نمایم.
گفتنی است دکتر مهدی داوری دانشیار گروه آموزشی گیاهپزشکی دانشگاه محقق اردبیلی است و از سوابق اجرایی وی می توان به رئیس مرکز ارتباط علمی با جامعه و کارآفرینی، مدیر امور پژوهشی، رئیس آزمایشگاه مرکزی، سرپرست مرکز رشد واحدهای فناوری، سرپرست کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد، رئیس مرکز اطلاع رسانی و خدمات ماشینی و مدیر عامل بنیاد حامیان دانشگاه محقق اردبیلی اشاره کرد. همچنین دبیر اجرایی ستاد برگزاری هفته پژوهش و فناوری استان اردبیل در دوره های مختلف و عضویت در برخی کارگروه های تخصصی پژوهش و فناوری استان اردبیل از سوابق دیگر وی است. چاپ ۸۴ مقاله علمی پژوهشی در مجلات معتبر داخلی و خارجی، ارائه بیش از ۱۲۰ مقاله در کنگره‌ ها، کنفرانس ‌ها و همایش ‌های داخلی و خارجی، راهنمایی و  مشاوره ۷۰ پایان نامه و رساله، ترجمه کتاب و چند ثبت اختراع و تدوین استاندارد اشاره کرد.
شایان ذکر است پیش از این دکتر حسین شایقی عضو هیات علمی دانشگاه محقق اردبیلی عهده دار این مسئولیت بود.
پایان خبر

 


CAPTCHA
دفعات مشاهده: 593 بار   |   دفعات چاپ: 31 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر