طی حکمی از سوی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های کشور: سرپرست جدید نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی منصوب شد

 | تاریخ ارسال: 1402/3/16 - 12:48 | 
طی حکمی از سوی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های کشور، حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا مصلح نیا به عنوان سرپرست جدید نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی منصوب شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، طی حکمی از سوی حجت الاسلام والمسلمین مصطفی رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های کشور، حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا مصلح نیا به عنوان سرپرست جدید نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی منصوب شد.
در بخش هایی از حکم حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا مصلح نیا آمده است:
نظر به تعهد، شایستگی و سوابق ارزشمند علمی و فرهنگی، به موجب این حکم جنابعالی به سمت سرپرست نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی منصوب می شوید.
اکنون که در دهه پنجم انقلاب اسلامی قرار گرفته ایم، شرایط ایجاب می کند حرکت دانشگاه در مسیر تحقق تمدن نوین اسلامی با تکیه بر تجارب و اندوخته های پیشین و با عزمی بیش از پیش صورت پذیرد.
امید است جنابعالی در نهاد علمی دانشگاه، با استعانت از خداوند قادر متعال، نصب العین قراردادن تقوای الهی و تبعیت از رهنمودهای رهبر حکیم انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) و با همفکری و همکاری دانشگاهیان متعهد به ایران اسلامی و استفاده بهینه از امکانات و تجربیات موجود، در تحقق وظایف و تکالیف تعیین شده گام برداشته و در این طریق موفق باشید.
شایان ذکر است حضور و فعالیت در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تبریز و ارومیه، حضور رزمی تبلیغی در دفاع مقدس، سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، سازمان مدارس علمیه خارج از کشور، وزارت امور خارجه، نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی منطقه ۲ کشور، مرکز مطالعات استراتژیک و افکار سنجی نهاد، کمیته نشست های علمی تخصصی پژوهشگاه فرهنگ و معارف اسلامی، مرکز هم اندیشی اساتید و نخبگان و اعزام تبلیغی فرهنگی برای دانشجویان ایرانی داخل و خارج کشور از فعالیت های اجرایی حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا مصلح نیا می باشد.
پایان خبر
 


CAPTCHA
دفعات مشاهده: 784 بار   |   دفعات چاپ: 112 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر