وزیر اسبق اطلاعات در دانشگاه محقق اردبیلی مطرح کرد: سرمایه گذاری کلان دشمنان اسلام و نظام در رابطه با بحث نفوذ

 | تاریخ ارسال: 1402/3/3 - 15:42 | 
وزیر اسبق اطلاعات گفت: دشمنان اسلام و نظام از اول انقلاب تا به امروز در بحث نفوذ سرمایه گذاری کلانی را انجام داده اند.

 
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، حجت الاسلام والمسلمین حیدر مصلحی ۳ خرداد در مراسم گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر در دانشگاه محقق اردبیلی گفت: هدف امام خمینی(ره) از انقلابی که بوجود آورد این بود که آینده بشریت را در مسیر اسلام قرار دهد.
وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران در راستای منویات امام خمینی(ره) ایجاد شد و دارای عقبه اعتقادی، فکری و پژوهشی است، افزود: در حال حاضر انقلاب اسلامی ایران در یک مسیر رو به رشد در حال حرکت است و دشمن نیز برای مقابله با آن طراحی های سنگینی را انجام می دهد.
مصلحی با بیان اینکه بیش از ۱۴ میلیون مقاله در خصوص افول آمریکا نوشته شده است، تصریح کرد: دشمنان اسلام و نظام از اول انقلاب تا به امروز در بحث نفوذ سرمایه گذاری کلانی را انجام داده اند.
وزیر اسبق اطلاعات جمهوری اسلامی ایران نفوذ موردی و جریانی را انواع نفوذ دانست و گفت: دشمن به خوبی می داند ملت ایران از لحاظ ذهن، فکر و تعقل سرآمد ملل سراسر دنیا است.
وی با اشاره به وضعیت علم در دنیای بشری، افزود: منشا و مبدا علم دنیای اسلام است.
دکتر اسماعیل چمنی رئیس دانشگاه محقق اردبیلی آزادسازی خرمشهر را یکی از وقایع مهم دوران دفاع مقدس عنوان کرد و گفت: در دوران دفاع مقدس مردم با ایمان و بی دفاع ایران اسلامی در مقابل قدرت های قوی منطقه ایستادگی کرده و ثابت کردند که خون بر شمشیر پیروز است.
وی با بیان اینکه با فتح خرمشهر به دنیا ثابت شد که با ایمان می توان بر تجهیزات پیشرفته دنیا غلبه کرد، افزود: امروز نیز خرمشهرهای دیگری وجود دارد که می طلبد با اطاعت از فرمان مقام معظم رهبری این خرمشهرها را آزاد کرده و به آغوش بکشیم.
چمنی به ضرورت توجه دانشگاهیان به جهاد علمی و فعالیت ویژه در حوزه های اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی تاکید و تصریح کرد: امروز ایرانیان همچنان در مدار قدرت ایستاده اند و با توکل به خدا قله های پیشرفت و پیروزی را یکی پس از دیگری فتح می کنند.
حجت الاسلام والمسلمین عبدالله حسنی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی نیز گفت: آزادسازی خرمشهر از رخدادهای مهم تاریخ جنگ ایران و عراق بود که توسط رزمندگان اسلام انجام شد.
وی افزود: طبق فرمایش امام خمینی(ره) خرمشهر را خدا آزاد کرد که این نشان از سنگینی و پیچیدگی موضوع بود.
حسنی با بیان اینکه در طول انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس نشان دادند که ما می توانیم در مقابل زیاده خواهی های زیاده خواهان دنیا بایستیم و از خود دفاع کنیم.
پایان خبر

 
*******************************************


CAPTCHA
دفعات مشاهده: 307 بار   |   دفعات چاپ: 22 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر