اطلاعیه مصاحبه مرحله دوم آزمون تخصصی دکتری سال ۱۴۰۲

 | تاریخ ارسال: 1402/2/30 - 09:11 | 
اطلاعیه مصاحبه مرحله دوم آزمون تخصصی دکتری سال ۱۴۰۲

ضمن عرض تبریک و آرزوی موفقیت خدمت دانشجویانی که در مرحله اول آزمون دکترای نمره حد نصاب را کسب کرده و جهت انجام مرحله دوم آزمون (مصاحبه) به دانشگاه محقق معرفی شده ­اند، به اطلاع عزیزان می ­رساند  داوطلبان لازم است در زمان مصاحبه  شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در آزمون ورودی مقطع دکتری (دفترچه شماره ۱) را دارا باشند و چنانچه داوطلب یا داوطلبانی واجد شرایط و ضوابط نمی­باشند از شرکت آنان در مراحل مذکور ممانعت به عمل خواهد آمد. چنانچه حتی پس از انجام مصاحبه، حین ثبت­ نام یا تحصیل نبود این شرایط محرز گردد از ادامه تحصیل پذیرفته شدگان ممانعت به عمل خواهد آمد.
 
در صورت داشتن سوال در مورد سامانه بارگزاری مدارک با شماره ۰۴۵۳۱۵۰۵۳۳۸ تماس حاصل فرمائید.


هزینه مصاحبه
داوطلبان محترم بایستی از طریق لینک (پرداخت هزینه) هزینه مصاحبه به مبلغ ۱،۵۰۰،۰۰۰ ریال را پرداخت کرده و فیش دریافتی را در قسمت مدارک مورد نیاز بارگزاری کنند. اصل رسید پرداختی را حتما روز مصاحبه همراه داشته باشید.

مدارک مورد نیاز
  1. مدارک هویتی : شامل عکس، تصویر شناسنامه و کارت ملی جهت مطابقت با فایل ارسالی سازمان سنجش
  2. رسید واریز مبلغ هزینه مصاحبه
  3. مدرک کارشناسی یا کارنامه ریز نمرات
تبصره ۱- آن‌دسته از داوطلبانی که فارغ‌التحصیل دوره کارشناسی ناپیوسته می‌باشند علاوه بر مدرک کارشناسی ناپیوسته می‌بایست مدرک کاردانی را نیز ارائه نمایند.
تبصره ۲ - کسانی که به دلائلی قادر به ارائه اصل مدرک نمی‌باشند، لازم است گواهی تأیید شده توسط دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک را به همراه داشته باشند.
  1. مدرک کارشناسی ارشد یا کارنامه ریزنمرات
تبصره ۱- داوطلبانی که دانشجوی سال آخر دوره کارشناسی‌ارشد و یا دکتری حرفه‌ای بوده و حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ فارغ‌التحصیل می‌شوند باید گواهی تأیید شده توسط دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک مطابق فرم مندرج در صفحه ۷۴ دفترچه راهنمای شرکت در آزمون مذکور و یا فرم مندرج در صفحه ۱۶۷ دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی را ارائه نمایند.
تبصره ۲ - کسانی که به دلائلی قادر به ارائه اصل مدرک نمی‌باشند، لازم است گواهی تأیید شده توسط دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک را به همراه داشته باشند.
  1. فرم تکمیل شده شماره ۱ مصاحبه
فایل word این فرم از لینک  (دانلود)  قابل دانلود است.
  1. مستندات پژوهشی و گواهی های مثبته شامل مقالات، گواهی نمره زبان، ثبت اختراع و ... مربوط به بند های فرم ۱
  2. مدارک مورد نیاز برای داوطلبان سهمیه مربی (برای آن‌دسته از افرادی که از امتیاز مربی در این آزمون استفاده نموده‌اند)
گواهی مبنی بر اینکه عضو هیات علمی «رسمی- قطعی» و یا «رسمی- آزمایشی» دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی بوده که به تأیید بالاترین مقام مسئول نیز رسیده باشد. لازم به تاکید است مربیان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی می بایست واجد شرایط مطابق توضیحات دفترچه­های راهنمای شرکت در آزمون و  انتخاب رشته باشند.
مربیان دانشگاه آزاد اسلامی تنها با معرفی نامه صادره از سوی مرکز جذب و امور هیات علمی این دانشگاه امکان بهره مندی از این سهیمه را دارا می باشند.

تمامی مدارک فوق­الذکر و دیگر مستندات مربوط به سوابق علمی، آموزشی و پژوهشی و تحقیقاتی بایستی حداکثر تا سه روز قبل از مصاحبه در سامانه مصاحبه دکترای دانشگاه محقق اردبیلی  بارگزاری شود.
لازم به ذکر است فرآیند ثبت نام در مصاحبه دکتری از تاریخ ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ شروع خواهد شد. دعوت شدگان بایستی از تاریخ فوق به لینک سامانه مراجعه کنند. (لینک ورود به سامانه)

توجه مهم: داوطلبان باید  تمامی مدارک و مستندات را به صورت فیزیکی در روز مصاحبه همراه داشته باشند.

زمان و مکان مصاحبه
برنامه زمان بندی  دانشگاه محقق اردبیلی همان برنامه زمان بندی اعلامی سازمان سنجش برای مصاحبه است (لینک دانلود فایل).
داوطلبان باید در همان تاریخ اعلامی دانشکده مربوطه حضور داشته باشند.
زمان شروع مصاحبه ساعت ۹ صبح می­باشد که داوطلبان بهتر است زودتر در محل حاضر باشند.
مصاحبه ها به صورت حضوری انجام خواهد شد.
مصاحبه با تاخیر: داوطلبانی که موفق به شرکت در تاریخ اعلامی سازمان سنجش نشده­اند، جهت اطلاع از تاریخ مصاحبه با تاخیر و شرکت در آن به سایت دانشکده­ها که لینک دانشکده ها در نوار بالای این صفحه قرار دارد مراجعه نمایند.
(لینک تماس با ما)


 


CAPTCHA
دفعات مشاهده: 19252 بار   |   دفعات چاپ: 56 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر