مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ محقق اردبیلی: ایران اسلامی پرچمدار و ام القرای اسلام ناب محمدی / انقلاب اسلامی مقتدرانه در مقابل دشمنان ایستاده است

 | تاریخ ارسال: 1401/11/17 - 12:50 | 
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ محقق اردبیلی ایران اسلامی را پرچمدار و ام القرای اسلام ناب محمدی دانست و گفت: انقلاب اسلامی مقتدرانه در مقابل دشمنان ایستاده است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، حجت الاسلام والمسلمین عبدالله حسنی ۱۷ بهمن در نشست فرهنگی جنگ شناختی و دشمن شناسی در دانشکده فنی و مهندسی با گرامیداشت فرارسیدن دهه مبارک فجر و با تسلیت سالروز وفات حضرت زینب(س) با بیان اینکه طبق اراده تکوینی و ذاتی، دین اسلام بر سایر ادیان چیرگی خواهد یافت، افزود: امروز ایران اسلامی پرچمدار و ام القرای اسلام ناب محمدی بوده و دشمن برای جلوگیری از گسترش و همه گیری اسلام از هیچ کوششی دریغ نمی کند.
وی با اشاره به جنایات دشمن علیه مسلمانان جهان، افزود: دشمن گروه تروریستی داعش را ایجاد کرد و جنایات مختلفی علیه مسلمانان در کشورهای اسلامی انجام داد و انسان‌ های شایسته و مومن همچون سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی و مدافعان حرم را به شهادت رساند.
حسنی هدف اصلی دشمنان را تشکیل دولت شام و عراق علیه ایران اسلامی عنوان و با تاکید بر جنایات دشمن علیه مسلمانان اعم از کشتار انسان‌ها و حمله به شهرها، تصریح کرد: دشمن با نقشه اسلام هراسی این گروه تروریستی را ایجاد و هزینه هنگفتی را در خاورمیانه برای آن هزینه کرد.
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ محقق اردبیلی خاطرنشان کرد: همه فعالیت های دشمن برای این است که ایران در تمامی عرصه‌ ها در جهان افتخارآفرینی می ‌کند و پیشرفت‌ های شگرفی را کسب می ‌کند.
وی با اشاره به اینکه امروز باید دشمنان خود را بشناسیم، تاکید کرد: دشمن امروز کیان ایران اسلامی را هدف قرار داده است و امروز دشمن نخبگانی همچون شهید فخری ‌زاده را نشانه گرفته است و به دنبال این است که فردی عاشق اهل بیت و معتقد به اسلام در عالم نباشد، اما انقلاب اسلامی مقتدرانه در مقابل دشمنان ایستاده است.
پایان خبر


CAPTCHA
دفعات مشاهده: 317 بار   |   دفعات چاپ: 13 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر