پیام مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی به مناسبت آغاز سالتحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱

 | تاریخ ارسال: 1401/6/29 - 14:55 | 
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی به مناسبت آغاز سالتحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ پیامی صادر کرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، عبدالله حسنی مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی به مناسبت آغاز سالتحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ پیامی صادر کرد.
متن این پیام به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
آغاز پاییز هر سال طلیعه سال و بهاری جدید در عرصه تعلیم و تربیت است؛ روزهایی که پس از استراحتی کوتاه بار دیگر شور و شوق علم آموزی فضای مدارس و دانشگاه های کشور را عطرآگین می کند تا مرحله ای تازه در مسیر شکوفایی و پیشرفت کشور آغاز شود.
تقارن بازگشایی دانشگاه ها با هفته دفاع مقدس این پیام مهم را در بر دارد که جامعه دانشگاهیان کشور که روزی از پشت خاکریز جبهه ها برای دفاع از مرزهای ایران عزیز فداکاری ها می کردند، امروز با حرکت علمی و جهادگونه خود در حال دفاع از مرزهای علم و دانش است تا ایران را به جایگاه شایسته و برتر خود در جهان برساند و رویای خام دشمنان را برای پیشگیری از حرکت رو به رشد ملت ایران در جهان بر هم زند و خدای بزرگ را شاکریم به خاطر نعمت عظیم چنین استعدادهای درخشانی که از کلاس های درس مدارس و دانشگاه ها رشد می کنند تا ایران عزیز هر روز سربلندتر و بالنده تر شود.
اینک که در آستانه بازگشایی دانشگاه ها و آغاز سال تحصیلی جدید هستیم جا دارد به همه دانشجویان دانشگاه های کشور و به ویژه نودانشجویان که در آغاز مسیر تحصیلات عالیه قرار دارند تبریک و تهنیت گفته و برای همگان آرزوی موفقیت کنیم. در همین راستا اینجانب به نمایندگی از دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل، آغاز سال تحصیلی جدید را به همه دانشجویان، اساتید، کارکنان و کارمندان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی استان به ویژه دانشگاهیان دانشگاه محقق اردبیلی تبریک گفته و سالی سرشار از سربلندی و موفقیت های بی پایان از خداوند متعال مسئلت می کنم.
عبدالله حسنی
رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل و  مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی


CAPTCHA
دفعات مشاهده: 195 بار   |   دفعات چاپ: 0 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر