سرپرست دانشگاه محقق اردبیلی: تکریم خانواده شهدا و ایثارگران یک وظیفه ملی و انقلابی است

 | تاریخ ارسال: 1401/6/27 - 17:12 | 
سرپرست دانشگاه محقق اردبیلی گفت: تکریم خانواده شهدا و ایثارگران یک وظیفه ملی و انقلابی است که باید در همه حال به آن عمل کنیم.
به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه، اسماعیل چمنی ۲۷ شهریور در مراسم تجلیل از فرزند شهید صفرزاده در دانشگاه با بیان این مطلب افزود: باید فرهنگ ایثار و شهادت را در دانشگاه و کشور حفظ و تقویت کنیم.
وی با بیان اینکه شهدا و ایثارگران هست‌ونیست خود را تقدیم نظام و انقلاب کردند، تشریح کرد: هیچ‌کس نمی‌تواند شرایط خانواده‌های شهدا و ایثارگران را درک و لمس کند مگر آنکه خود در چنین شرایطی باشد.
چمنی با بیان اینکه آرامش و آسایش خود را مدیون شهدا و ایثارگران و خانواده‌های آنها هستیم، ادامه داد: باید ایثارگری‌ها، دلسوزی‌ها و فداکاری‌های شهدا و ایثارگران برای دفاع از نظام و انقلاب را الگوی خود قرار دهیم.
عبدالله حسنی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی هم گفت: قدرشناسی از شهید و شهادت اقدام زیبا و مهم برای احیای اهداف شهدا است.
وی با بیان اینکه شهدا وجودشان را در راه اسلام و انقلاب فدا کردند، ادامه داد: شهدا برای ما اصل و رکن هستند و نباید اصل را فراموش کنیم.
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی اظهار کرد: دشمنان اسلام تلاش می‌کنند که راهپیمایی اربعین را کم‌رنگ کنند به همین دلیل رسانه‌های دنیا این حرکت عظیم را پوشش نمی‌دهند؛ بنابراین باید مراقب فتنه‌های آنها بود.
عباس فنی اصل فرمانده پایگاه مقاومت و معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه محقق اردبیلی هم گفت: اگر تکریم شهدا و ایثارگران و خانواده‌های آنها در ظاهر باشد، در حقیقت به خود و شهدا و اهداف والای آنها ظلم کرده‌ایم.
وی با بیان اینکه تکریم خانواده شهدا و ایثارگران وظیفه و مسئولیت بزرگی است، اضافه کرد: تکریم خانواده شهدا و ایثارگران باید به‌صورت عملی و پیروی از آنها در دفاع از نظام و انقلاب اسلامی باشد.
یادآور می‌شود در این مراسم از اکبر صفرزاده فرزند شهید و عضو هیئت‌علمی دانشگاه محقق اردبیلی تجلیل شد.
انتهای پیام


CAPTCHA
دفعات مشاهده: 312 بار   |   دفعات چاپ: 0 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر