هفتادمین نشست معاونان دانشجویی دانشگاه‌های کشور به پایان رسید

 | تاریخ ارسال: 1401/6/18 - 13:02 | 
هفتادمین نشست معاونان دانشجویی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در دانشگاه محقق اردبیلی به کار خود پایان داد.
به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه، حجت‌الاسلام مصطفی رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های کشور ۱۸ شهریور در این مراسم گفت: باید برای خدا کار کرد؛ زیرا یکی از ویژگی‌های کار جهادی، کار کردن برای خدا است و کاری که برای خدا نباشد، جهاد نیست.
وی با بیان اینکه انسان باید در محل خدمت خود با تمام توان کار کند و این یکی از ویژگی‌های کار جهادی است، اضافه کرد: مأموریت شما، مأموریت حسینی است.
رستمی با بیان اینکه اهل‌بیت به فکر رفاه مردم بودند، ادامه داد: در مسیر خداوند، هر کسی با نیت صالح قدم بردارد برای او اجر نوشته می‌شود.
دکتر هاشم داداش پور معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان هم گفت: استقبال از دانشجویان، مسائل خوابگاه و تغذیه آنها در زمان بازگشایی دانشگاه‌ها باید به‌صورت ویژه موردتوجه قرار گیرد.

وی با بیان اینکه ارتباط چهره‌به‌چهره با دانشجویان و مهربانی با آنها حیاتی است، تصریح کرد: فعال‌سازی صندوق‌های همیاری و صندوق رفاه و در کنار آنها توجه به نیازها و خواست‌های دانشجویان باید در دستور کار دانشگاه‌ها قرار بگیرد.
داداش پور با اشاره به‌ضرورت فعال‌سازی مراکز ورزشی در دانشگاه‌ها بیان کرد: در برخی از دانشگاه‌ها مراکز خوب ورزشی وجود دارد و باید از آنها حداکثر استفاده را بکنند تا بتوانند اوقات فراغت دانشجویان را پر کنند.
معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان اظهار کرد: موضوع مهارت دانشجویی دغدغه‌ای است که باید همه ما به آنها توجه کنیم.

انتهای پیام


CAPTCHA
دفعات مشاهده: 265 بار   |   دفعات چاپ: 3 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر