ورود به سایت

اطلاعیۀ ادارۀ امور غذاخوری‌ها برای دانشجویان ورودی جدید ۱۴۰۱

 | تاریخ ارسال: 1401/6/5 - 11:34 | 
ضمن تبریک قبولی در آزمون، شروع سال‌تحصیلی جدید و آرزوی سلامتی و موفقیّت، لطفاً به نکات زیر توجه نمایید.
۱-  فعال‌سازی کارت دانشجویی به عنوان کارت تغذیه تا یک هفته بعد از ثبت‌نام توسط ادارۀ غذاخوری انجام خواهد گرفت و نیازی به مراجعۀ حضوری نخواهد بود (به غیر از مواردی که کارت آنها به دلایلی فعال نگردیده است). لذا، برای اطمینان یافتن از فعال شدن کارت خود از دستگاه‌های رزرو داخل سالن استفاده نمایید.
۲- افزایش اعتبار و رزرو غذا به دو روش الف) استفاده از سیستم اتوماسیون تغذیۀ یاس موجود در سایت دانشگاه و ب) از طریق دستگاه‌های پوز و رزرو موجود در سالن‌های غذاخوری قابل انجام است. راهنمای استفاده از دستگاه‌های پوز و رزرو در کنار دستگاه نصب شده است. برای استفاده از سیستم اتوماسیون تغذیۀ یاس موجود در صفحۀ اوّل سایت دانشگاه بر اساس راهنمای زیر اقدام نمایید.
-  با استفاده از مرورگر گوگل کروم وارد سایت دانشگاه شده و روی منوی یاس کلیک کنید.
-  پس از کلیک روی منوی یاس در صفحۀ اصلی دانشگاه، صفحۀ زیر باز می‌شود.
-  لطفاً در صفحۀ باز شده، ضمن مطالعۀ دقیق اطلاعیه‌ها، شمارۀ دانشجویی خود را به نام کاربری و رمز عبور وارد کنید تا وارد سامانه شوید.
توجه ۱: بعد از اوّلین ورود، رمز عبور خود را تغییر دهید، در غیر این صورت کارت بعد از مدّتی غیرفعال خواهد شد.
توجه ۲: برای افزایش اعتبار، وجود کارت بانکی و اخذ رمز دوّم و کد CVV۲ از طریق دستگاه‌های ATM الزامی می‌باشد.
توجه ۳: شمارۀ فاکتور و پیگیری را طی انجام مراحل افزایش اعتبار یادداشت نمایید تا در صورت بروز تراکنش‌های ناموفق بتوانید نقص مورد نظر را پیگیری نمایید.
-  در قسمت افزایش اعتبار، شمارۀ کارت بانکی، رمز دوّم، کد CVV۲ و تاریخ اعتبار کارت بانکی را ثبت کنید.
-  سپس برای رزرو اقدام نمایید. برای تأیید رزرو غذاها در شیوۀ اینترنتی، از طریق کلیک بر روی گزینۀ انتخاب در برنامۀ غذایی موجود در زیر هر وعده اقدام نمایید.
نکات مهم:
۱-  سیستم رزرو غذا دو منویی بوده و لازم است در زمان رزرو غذا، برای وعده‌هایی که دو غذا به صورت همزمان توزیع می‌شود (غذای نوع ۱ و نوع ۲) دقت لازم اعمال شود.
۲- رزرو وعدۀ غذایی صبحانه ۷۲ ساعت و وعده‌های غذایی ناهار و شام می‌بایست ۴۸ ساعت قبل از وعدۀ مورد نظر انجام پذیرد و روز فروش وعده‌ها در صورت وجود غذای مازاد در ۱۵دقیقۀ پایانی هر وعدۀ غذایی فعال خواهد شد. رزرو و یا کنسل کردن در زمان‌های مشخص شده به عهدۀ خود دانشجو است. لذا از مرجعه به ادارۀ امور غذاخوری‌ها برای انجام این امر خودداری نمایید.
۳- عدم استفاده از وعده‌های غذایی رزرو شده، مشمول جریمه خواهد بود.
۴- وعدۀ صبحانۀ روز بعد، به صورت پکیج همزمان با وعدۀ شام توزیع خواهد شد، لذا در زمان رزرو صبحانه به این امر توجه نمایید.
۵- برای استفاده از اتوماسیون تغذیه تحت وب از مرورگر گوگل کروم استفاده نمایید.
۶- از پرداخت نقدی در بانک و یا انتقال حساب از طریق دستگاه خودپرداز خودداری نمایید.

شماره تماس کارشناسان و رییس ادارۀ امور غذاخوری‌ها:
-    کارشناسان ادارۀ امور غذاخوری‌ها: آقایان کامرانی و قاسمی (۰۴۵۳۱۵۰۵۲۸۹)، رییس ادارۀ امور غذاخوری‌ها: آقای رمضانی (۰۴۵۳۱۵۰۵۲۴۹).

 


CAPTCHA