مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی معرفی شد

 | تاریخ ارسال: 1401/3/31 - 14:58 | 
طی حکمی از سوی مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان اردبیل، سینا منصورزاده اشکانی به عنوان مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی منصوب و معرفی شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر عزیز حبیبی رئیس دانشگاه محقق اردبیلی ۳۱ خرداد در مراسم تکریم و معارفه مسئولان سابق و جدید بسیج دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی با بیان اینکه بسیج دانشجویی این دانشگاه طی سال های اخیر در اوج فعالیت های خود قرار دارد، گفت: امید می رود مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه با انرژی بیشتر از لحاظ کمی و کیفی فعالیت های این نهاد مقدس را افزایش دهد.
وی افزود: بسیج دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی در دوران کرونا با استفاده از توان شورای مرکزی و سایر اعضای خود، توانست فعالیت های ارزشمندی را در سطح دانشگاه و استان انجام دهد.
حبیبی فعالیت های فناورانه مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه را به فال نیک گرفت و ابراز امیدواری کرد: با توجه به شعار سال شاهد همکاری نزدیک بسیج دانشجویی با مجموعه های فناوری دانشگاه باشیم.
حجت الاسلام والمسلمین محمد علمداری فر مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان اردبیل نیز با بیان اینکه شهید چمران الگوی همه جانبه برای دانشجویان، اساتید، نخبگان، هنرمندان و عرفا است، گفت: سبک زندگی شهید چمران می تواند مدلی برای زندگی ما باشد.
وی به ضرورت داشتن اهداف بلندمدت در بسیج دانشجویی تاکید کرد و افزود: برنامه های مختلفی طی سال های اخیر در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شده است که جای تقدیر دارد.
علمداری فر تلفیق علم و عمل را در اعمال مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی نمایان دانست.
دکتر عباس فنی اصل معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه محقق اردبیلی گفت: طی سال های اخیر افراد نخبه، مودب و توانمند به عنوان مسئول بسیج دانشجویی در دانشگاه محقق اردبیلی انتخاب شده اند و همکاری ارزنده ای با دانشگاه دارند.
وی افزود: اساس دغدغه بسیج دفاع از ولایت و پیشبرد اهداف نظام است.
در ادامه مسئولان سابق و جدید بسیج دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی به ارائه بیانات خود پرداختند. همچنین با اهدای لوح و هدیه از خدمات احمد قلی نژاد مسئول سابق بسیج دانشجویی تجلیل و حکم سینا منصورزاده اشکانی مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی به وی اعطا شد.
پایان خبر


CAPTCHA
دفعات مشاهده: 328 بار   |   دفعات چاپ: 0 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر