معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه محقق اردبیلی خبر داد: برگزاری مسابقه استعدادیابی گویندگی و اجرا در دانشگاه

 | تاریخ ارسال: 1401/2/24 - 13:45 | 
معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه محقق اردبیلی از برگزاری مسابقه استعدادیابی گویندگی و اجرا در این دانشگاه خبر داد.
به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه، دکتر عباس فنی اصل در این مسابقه گفت: شناخت و تقویت مهارت‌ها، استعدادها و توانایی‌های دانشجویان از امور مهمی است که در برنامه‌ریزی‌های فرهنگی دانشگاه گنجانده شده است.
وی اضافه کرد: در کنار علم‌آموزی و فعالیت‌های آموزشی، انجام فعالیت‌های فرهنگی، هنرآموزی و کشف استعدادهای فردی دانشجویان می‌تواند به توانمندسازی فرهنگی دانشگاه و همچنین جامعه کمک کند.
فنی اصل ادامه داد: کانون‌های فرهنگی و هنری دانشگاه توانسته است با بسترسازی مناسب از طریق برگزاری مستمر دوره‌های هنری و مهارتی متنوع در شکوفایی استعدادهای دانشجویان نقش‌آفرینی کند.
گفتنی است مسابقه استعدادیابی گویندگی و اجرا با شرکت ۴۱ نفر از دانشجویان رشته‌های مختلف دانشگاه توسط کانون فن بیان اجرا شد که فرایند برگزاری مسابقه برای هر شرکت‌کننده به‌صورت یک‌زمان ۵ دقیقه‌ای که ۲ دقیقه آن به اجرای بداهه و ۳ دقیقه به اجرای متن اختصاص داده می‌شد؛ برگزار شد.
این مسابقه باهدف بسترسازی برای شکوفایی استعدادهای هنری دانشجویان و توانمندسازی و پرورش هنری و مهارتی دانشجویان، با حضور ۳ داور متخصص در حوزه گویندگی و اجرا برگزار شد.
بعد از فرایند داوری و در پایان مسابقه مریم رهنما، مریم میرزارحیمی و یگانه حیدری به ترتیب به‌عنوان نفرات اول تا سوم معرفی و تجلیل شدند و که از این نفرات بعد از سپری کردن کلاس‌های تخصصی فن بیان در حوزه مجری‌گری و گویندگی در برنامه‌های فرهنگی دانشگاه استفاده خواهد شد.


CAPTCHA
دفعات مشاهده: 250 بار   |   دفعات چاپ: 3 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر