برگزاری دوره آموزشی مفاهیم و اثرات مسئولیت پذیری اجتماعی اساتید از منظر دین و نقش اخلاق در مسئولیت پذیری اساتید

 | تاریخ ارسال: 1401/2/24 - 13:20 | 
دوره آموزشی مفاهیم و اثرات مسئولیت پذیری اجتماعی اساتید از منظر دین و نقش اخلاق در مسئولیت پذیری اساتید برگزار شد.
 
آقای امین فتحی در دوره آموزشی مفاهیم و اثرات مسئولیت پذیری اجتماعی اساتید از منظر دین و نقش اخلاق در مسئولیت پذیری اساتید در دانشگاه محقق اردبیلی به دلایل مسئول بودن انسان به استناد آیات قرآن کریم و روایات پرداخت.
 وی با تاکید به اهمیت مسئولیت پذیری انسان و نقش اخلاق در مسئولیت پذیری، به مشخصات و ویژگی های دانشگاه، دانشگاه مطلوب و دانشگاه مسئولیت پذیر اشاره کرد و افزود: گذشتن از مرزهای دانش، هماهنگ بودن با نیازهای جامعه و ساختارسازی مناسب از ویژگی های دانشگاه مسئولیت پذیر است تا بتواند نسبت به رفع نیازهای موجود در جامعه اقدام نماید.  
فتحی همچنین با اشاره به لزوم متعهد و متخصص بودن اعضای هیات علمی در دانشگاه مسئولیت پذیر، نقش آنها را برجسته توصیف و خاطرنشان کرد: اعضای هیات علمی در پرورش دانشجویان، نقش اصلی و مهمی را برعهده دارند و در واقع کار مهم تربیتی و فرهنگی برای دانشجویان، بر عهده اعضای هیات علمی دانشگاه است.
گفتنی است این دوره آموزشی به صورت مجازی به همت مدیریت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه و دبیرخانه هیئت نظارت استانی، معاونت فرهنگی و اجتماعی و همکاران شاغل در واحد آموزش مجازی معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه  برگزار شد.CAPTCHA
دفعات مشاهده: 87 بار   |   دفعات چاپ: 10 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر