پیام تبریک رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان اردبیل به مناسبت فرارسیدن عید نوروز

 | تاریخ ارسال: 1400/12/28 - 13:49 | 
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان اردبیل و مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی به مناسبت فرارسیدن عید نوروز پیام تبریکی صادر کرد.
به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه، پیام تبریک حجت‌الاسلام‌والمسلمین عبدالله حسنی به شرح زیر است:
«یا مقلب‌القلوب و الابصار، یا مدبّرالیل و النهار، یا محوّل الحول و الاحوال، حوّل حالنا الی احسن الحال»
بار دیگر صدای گام‌های بهار گوش‌ها را می‌نوازد و به امر خالق آسمان‌ها و زمین، طبیعت زیبا را به رستاخیزی دیگر فرامی‌خواند. دمیده شدن روح در کالبد افسرده طبیعت بی‌جان و تکرار این سنت بزرگ الهی در ابتدای هرسال، نشان از قدرت لایزال الهی و امکان حیات پس از ممات در خود داشته و انسان‌ها را به تلاش برای نو شدن، شکوفایی و تکاپو برای شروعی دوباره و پرانرژی در مسیر دست‌یافتن به اهداف و آرمان‌های والا در سال جدید دعوت می‌کند.
سال جدید سالی است که نکو بودنش از بهارش پیداست؛ سالی که در نخستین روزهای آغازش، بهار طبیعت به استقبال بهار معنویت و عبادت، ماه مبارک رمضان رفته و رستاخیز طبیعت را به تجدید حیات معنوی انسان‌ها پیوند می‌زند و چه زیباست اگر هم‌زمان با سنت دیرپای خانه‌تکانی منازل، در روزهای پرفضیلت رجب و شعبان، غبار از دل‌ها زدوده و با قلب‌هایی آماده وارد ماه مبارک رمضان شویم.
اینک که در آستانه چنین بهار پربرکتی قرار داریم، جای آن است که مقدمش را پیشاپیش گرامی داشته و در برابر خداوند متعال سجده شکر به‌جای آوریم که بهاری دیگر بر شمارگان بهاران عمر ما افزود.
اینجانب به نمایندگی از مجموعه دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان اردبیل، فرارسیدن سال جدید و عید باستانی نوروز را به جامعه دانشگاهیان کشور، به‌ویژه اساتید، کارکنان، کارمندان و دانشجویان دانشگاه‌های استان اردبیل تبریک گفته و از خداوند متعال سالی پر از نشاط، شادابی و موفقیت برای همگان آرزومندم.


CAPTCHA
دفعات مشاهده: 208 بار   |   دفعات چاپ: 23 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر