طی حکمی از سوی رئیس دانشگاه صورت گرفت: انتصاب سرپرست جدید مدیریت نظارت و ارزیابی دانشگاه محقق اردبیلی

 | تاریخ ارسال: 1400/10/20 - 15:38 | 
طی حکمی از سوی رئیس دانشگاه محقق اردبیلی، سرپرست جدید مدیریت نظارت و ارزیابی این دانشگاه منصوب شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، طی حکمی از سوی دکتر عزیز حبیبی رئیس دانشگاه محقق اردبیلی، دکتر حسین محسنی به عنوان سرپرست جدید مدیریت نظارت و ارزیابی این دانشگاه منصوب شد.
دکتر عزیز حبیبی رئیس دانشگاه محقق اردبیلی در مراسم تکریم و معارفه مدیر سابق و سرپرست جدید نظارت و ارزیابی این دانشگاه با بیان اینکه نظارت و ارزیابی حوزه ای بسیار مهم در دانشگاه است، گفت: وظایف این حوزه در داخل دانشگاه و سایر زیرنظام ها و دانشگاه های استان بسیار خطیر است.
وی با بیان اینکه دکتر فرزاد میرزایی مدیر سابق این حوزه طی ۵ سال گذشته خدمات ارزشمندی را در این حوزه داشت، افزود: دکتر حسین محسنی سرپرست جدید این حوزه نیز جزو نیروهای جوان و ارزشی دانشگاه می باشد.
دکتر حسین محسنی سرپرست جدید نظارت و ارزیابی دانشگاه نیز ضمن قدردانی از حسن اعتماد رئیس دانشگاه به وی، گفت: با همکاری کارکنان این حوزه و با تمام توان فعالیت خواهیم کرد تا به اهداف مدنظر دست یابیم.
دکتر فرزاد میرزایی مدیر سابق این حوزه نیز فعالیت های انجام شده در این حوزه را حاصل تلاش کلیه کارکنان این حوزه دانست.
گفتنی است در ادامه حکم دکتر حسین محسنی سرپرست جدید نظارت و ارزیابی دانشگاه به وی اعطا و از زحمات دکتر فرزاد میرزایی مدیر سابق نظارت و ارزیابی دانشگاه تجلیل به عمل آمد.
شایان ذکر است دکتر حسین محسنی دانشیار گروه آموزشی زبان و ادبیات عرب دانشگاه محقق اردبیلی بوده و معاونت آموزشی دانشکده ادبیات و علوم انسانی را در سابقه مدیریتی خود دارد.


CAPTCHA
دفعات مشاهده: 564 بار   |   دفعات چاپ: 6 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر