رئیس دانشگاه محقق اردبیلی: فعالیت‌های جمعی جزو برنامه‌های دانشگاه است

 | تاریخ ارسال: 1400/9/3 - 13:36 | 
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی گفت: فعالیت‌های جمعی و تقویت آن جزو برنامه‌های دانشگاه است.
به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه، دکتر عزیز حبیبی در جلسه شورای فرهنگی دانشگاه با اعلام این مطلب افزود: ایجاد نشاط در محیط علمی باید در کنار کارهای فرهنگی، آموزشی و غیره انجام شود.
وی با بیان اینکه ارتقای دانشگاه در رتبه‌بندی‌های ملی و بین‌المللی حاصل تلاش همه ارکان دانشگاه است، تصریح کرد: این ارتقاها سبب شده است که دانشجویان کشورهای مختلف برای تحصیل در دانشگاه محقق اردبیلی تمایل بیشتری پیدا کنند و دیروز سومین دانشجوی خارجی شهریه پرداز از کشور ترکیه در دانشگاه ثبت‌نام کرد.
معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه محقق اردبیلی هم گفت: از ابتدای سال ۶۸۳ برنامه فرهنگی، علمی، آموزشی، دینی و غیره در دانشگاه اجرا شده است که در زمان جنگ فرهنگی کار ماندگاری محسوب می‌شود.
دکتر عباس فنی اصل اضافه کرد: توانمندسازی دانشجویان در بخش‌های مختلف هدف ما است به همین جهت دوره‌های مختلفی برگزار می‌شود.
وی تصریح کرد: دانشگاه محقق اردبیلی به شکل متحد در همه بخش‌ها فعال است و این اتفاق مبارکی در حوزه فرهنگی است.
لازم به ذکر است در این جلسه دکتر زهرا عبادی مشاور فرهنگی دانشکده علوم، دکتر زینب حزباوی مشاور فرهنگی دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، دکتر میر مهدی سیدرحیمی مشاور فرهنگی دانشکده فنی و مهندسی، احمد قلی نژاد مسئول بسیج دانشجویی، مهدی پاشایی دبیر هیات مکتب‌الشهدا، حسن طاهری دبیر انجمن علمی روانشناسی و سخنگوی مجمع و عضو کمیته حمایت و نظارت بر انجمن های علمی، مهدی پورآذین دبیر انجمن علمی جغرافیا و عضو مجمع و عضو کمیته حمایت و نظارت بر انجمن های علمی، مهدی قاسمی دبیر انجمن علمی مخترعین و مبتکرین و عضو مجمع، مریم طهماسبی زاده دبیر انجمن علمی مهندسی فضای سبز، مهیا علیپور رمکی دبیر انجمن علمی حقوق، سهیل کمالی دبیر دبیران سابق کانون های فرهنگی  هنری و لیلا حسین زاده دبیر کانون فرهنگی هلال احمر با اهدای لوح و هدایایی تجلیل شدند.
 


CAPTCHA
دفعات مشاهده: 150 بار   |   دفعات چاپ: 11 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر