رئیس دانشگاه تاکید کرد: ضرورت گردآوری خاطرات شهدا و رزمندگان دانشگاه محقق اردبیلی

 | تاریخ ارسال: 1400/9/3 - 12:44 | 
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی به ضرورت گردآوری خاطرات شهدا و رزمندگان این دانشگاه تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر عزیز حبیبی در مراسم تجلیل از بسیجیان پیشکسوت دانشگاه محقق اردبیلی ضمن گرامیداشت هفته بسیج، به ضرورت گردآوری خاطرات شهدا و رزمندگان این دانشگاه تاکید کرد.
وی با بیان اینکه شهدا و رزمندگان عزیز ما دارای نیات ارزشمند و خالصی بودند، افزود: نظام جمهوری اسلامی ایران همچنان به همان نیات خالص و ارزشمند نیازمند است.
حبیبی با بیان اینکه امروز نیز ۸۵ میلیون شهروند ایرانی در شرایط سخت تحریم های ظالمانه در حال مقاومت هستند، تصریح کرد: ما نیز باید بسیجی بودن را در اعمال و رفتار خود نشان دهیم و در وظایف سازمانی، آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و اجتماعی با همان روحیه دوران دفاع مقدس خدمت کنیم.
دکتر عباس فنی اصل فرمانده پایگاه مقاومت دانشگاه محقق اردبیلی نیز با بیان اینکه توجه به شهدا به عنوان شمع محفل بشریت و رزمندگان به عنوان افراد مخلص نظام چراغ راه دانشگاه محقق اردبیلی است، گفت: تداوم زندگی ما مدیون خون شهدا و رشادت رزمندگان است.
وی با اشاره به احداث یادمان شهدای گمنام به عنوان نشانه ماندگاری در دانشگاه محقق اردبیلی، افزود: با مصوبه اخیر هیات رئیسه دانشگاه، محوطه سازی این مجموعه ارزشمند نیز به زودی آغاز خواهد شد.
فنی اصل با بیان اینکه تعدادی از همکاران دانشگاه در دوران دفاع مقدس در مناطق عملیاتی حضور داشتند، تصریح کرد: تجلیل از پیشکسوتان بسیجی دانشگاه در همین راستا و به ترتیب حضور در جبهه انجام می شود.
گفتنی است این مراسم به همت پایگاه مقاومت دانشگاه برگزار شد و در ادامه از دکتر تقی اکبری و تقی زینی زاده به عنوان پیشکسوتان بسیجی دانشگاه محقق اردبیلی تجلیل به عمل آمد.


CAPTCHA
دفعات مشاهده: 105 بار   |   دفعات چاپ: 8 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر