مشاور رئیس دانشگاه و مدیر حوزه ریاست و روابط‌عمومی: تجارب بازنشستگان باید در راستای تعالی سازمانی به کار گرفته شود

 | تاریخ ارسال: 1400/7/18 - 14:05 | 
مشاور رئیس دانشگاه و مدیر حوزه ریاست و روابط‌عمومی دانشگاه محقق اردبیلی گفت: تجارب پیشکسوتان و بازنشستگان باید در راستای تعالی سازمانی به کار گرفته شود.
به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه، دکتر علی خالق خواه در مراسم تجلیل از بازنشستگان دانشگاه با بیان این مطلب افزود: شرایط فعلی سازمان مدیون این افراد است و ما وظیفه داریم تا در جهت تعالی سازمان از بازنشستگان تجلیل کنیم.
وی ادامه داد: پیشکسوتان عمر خود را در سازمان سپری کرده‌اند و تجارب ارزنده‌ای دارند که می‌تواند برای هر فرد دلسوز سازمان قابل‌استفاده باشد.
خالق خواه با بیان اینکه تجربه گران‌ترین اندوخته هر فردی است، اضافه کرد: نباید از کنار تجارب پیشکسوتان و بازنشستگان به‌راحتی عبور کرد بلکه باید آنها را در راستای تعالی سازمانی به کار گرفت.
مشاور رئیس دانشگاه و مدیر حوزه ریاست و روابط‌عمومی دانشگاه محقق اردبیلی گفت: پیشکسوتان پایه و اساس محیط فرهنگی هر سازمانی هستند.
خالق خواه با بیان اینکه رشد و توسعه دانشگاه محقق اردبیلی مدیون زحمات و خدمات تمام کارکنان دانشگاه است، تصریح کرد: پیشکسوتان و بازنشستگان به‌نوعی تاریخ شفاهی سازمان محسوب می‌شوند.
یادآور می‌شود که به دلیل شرایط کرونایی، مراسم تجلیل از بازنشستگان هر حوزه به‌صورت مجزا و با حضور محدود همکاران حوزه و معاون مربوطه و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شده و در هر برنامه معاونان مربوطه به اظهارنظر پرداخته و همکاران خاطراتی از دوران خدمت فرد بازنشسته بیان کردند.
لازم به ذکر است دکتر ناصرالدین شاهبازی از دانشکده فنی و مهندسی، طاهر یحیوی از حوزه ریاست، محمدجواد سلیمان‌زاده از حوزه معاونت پژوهش و فناوری، حمایت اسداللهی از دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، نورالدین همرنگ از حوزه ریاست، رحمان قهرمانی راد از حوزه ریاست، نوروز حمیدی از حوزه ریاست، حمداله روشندل از دانشکده کشاورزی مغان و داور یوسف‌پور از حوزه معاونت پژوهش و فناوری که به درجه بازنشستگی نائل آمده بودند با اهدای لوح و هدایایی مورد تکریم قرار گرفتند.
 
 


CAPTCHA
دفعات مشاهده: 335 بار   |   دفعات چاپ: 3 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر