مناسبت ها
ورود به سایت

اعلام اسامی متقاضیان دوره کارشناسی ارشد بدون آزمون (استعدادهای درخشان) سال تحصیلی ۴۰۱-۱۴۰۰ دانشگاه محقق اردبیلی

 | تاریخ ارسال: 1400/5/4 - 10:50 | 
 
اعلام اسامی متقاضیان دوره کارشناسی ارشد بدون آزمون (استعدادهای درخشان)
سال تحصیلی
۴۰۱-۱۴۰۰ دانشگاه محقق اردبیلی
اسامی متقاضیان بدون آزمون دوره کارشناسی ارشد داخل دانشگاه و سایر دانشگاههای دولتی از طریق سامانه اینترنتی ثبت نام کرده اند به شرح ذیل اعلام می گردد. شایان ذکر است اسامی اعلام شده جهت اطلاع ثبت نام کنندگان عزیز بوده و پس از اعلام کد رشته و ظرفیت گرایش ها در دفترچه شماره ۲ سازمان سنجش و آموزش کشور اسامی پذیرفته شدگان اولیه بدون آزمون دوره کارشناسی ارشد در اواخر شهریور ماه ۴۰۰ از طریق سایت حوزه معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه اعلام خواهد شد.
متقاضیان بدون آزمون دوره کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰
ردیف نام نام خانوادگی رشته تحصیلی
۱ رقیه جعفری ادیان و عرفان
۲ زهرا احدی مهره ادیان و عرفان
۳ هستی شارعی تولون ادیان و عرفان
۴ زهرا نصیری ادیان و عرفان
۵ سلیمه ویژه دولت آباد ادیان و عرفان
۶ سمیرا ویژه دولت آباد ادیان و عرفان
۷ زهرا غفوری ادیان و عرفان
۸ فاطمه مصطفائی سعیدآباد ادیان و عرفان
۹ زهرا یوسفی آموزش ابتدایی
۱۰ نادر حیدری رضی‌آباد آموزش ابتدایی
۱۱ رضا سرباز مرادلو آموزش ابتدایی
۱۲ سحر پیامی خانقاه آموزش ابتدایی
۱۳ مریم قدیمی قوجه بیگلو آموزش ابتدایی
۱۴ مینا جعفرنژاد آموزش ابتدایی
۱۵ مینا بالایی اورجعلی لو آموزش ابتدایی
۱۶ شادی اجمالی آموزش ابتدایی
۱۷ زهره عزیزی آموزش ابتدایی
۱۸ هادی صمدی آموزش ریاضی
۱۹ سمیه عاشوری کلور آموزش زبان انگلیسی
۲۰ زهرا اسمعلی پور آموزش زبان انگلیسی
۲۱ زهرا اسمعلی پور آموزش زبان انگلیسی
۲۲ نیره آذری نمین آموزش زبان انگلیسی
۲۳ پریا زهری آموزش زبان انگلیسی
۲۴ محمدرضا نجف زاده آموزش زیست شناسی
۲۵ زهرا بذرگر باستان شناسی
۲۶ امیر عباس خلیل پور باستان شناسی
۲۷ خدیجه اسدی خلیل آباد تاریخ
۲۸ رقیه بیرام حق دوست تاریخ
۲۹ سجاد رمزی کل تپه تاریخ
۳۰ آذین جهانگیرپور ثمرین تربیت بدنی و علوم ورزشی
۳۱ حنان مقدم تربیت بدنی و علوم ورزشی
۳۲ شفق فطوره چی تربیت بدنی و علوم ورزشی
۳۳ امیرحسین پرستار تربیت بدنی و علوم ورزشی
۳۴ نیلوفر عرفانی برنامه ریزی گردشگری
۳۵ حامد هاشمی شوشبلاغ تربیت بدنی و علوم ورزشی
۳۶ سیده هانیه علوی هشجین تربیت بدنی و علوم ورزشی
۳۷ خدیجه داداش پور دابانلو تربیت بدنی و علوم ورزشی
۳۸ سیده نسیم میرحیدریان تربیت بدنی و علوم ورزشی
۳۹ سیما آقائی تربیت بدنی و علوم ورزشی
۴۰ رقیه فرجی قره یثاق تربیت بدنی و علوم ورزشی
۴۱ سیده طوبی سیدسلیمانی تربیت بدنی و علوم ورزشی
۴۲ زهره میرعباسی تربیت بدنی و علوم ورزشی
۴۳ سیده مریم رفیعی آتشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی
۴۴ لیلا نجفی جناقرد تربیت بدنی و علوم ورزشی
۴۵ نسرین موبد قلعه جوقی تربیت بدنی و فیزیولوژی ورزشی
۴۶ زهرا محمودیان جغرافیا
۴۷ زهرا آئینه جغرافیا
۴۸ اکبر جهانبخش نمینی جغرافیا
۴۹ آی لار خیاطی نوشهر جغرافیا
۵۰ زهرا قیاسی اینی علیا جغرافیا
۵۱ اسما اصغرپورشیران جغرافیا
۵۲ زهرا شهبازی شرفه جغرافیا
۵۳ نگار روح نوازینگجه جغرافیا و برنامه ریزی شهری
۵۴ سمیرا فرزین حسابداری
۵۵ ثریا فرزین حسابداری
۵۶ مریم امینی نوران حسابداری
۵۷ الهام بحرینی دولق حسابداری
۵۸ مهدی جعفری مرادلو راهنمایی و مشاوره
۵۹ زهره قنبری راهنمایی و مشاوره
۶۰ نسیم صمدی فرد روانشناسی
۶۱ پریا فرامرزی روانشناسی
۶۲ سارا حسین زاده گیلانده روانشناسی
۶۳ معصومه جلالی اناری روانشناسی
۶۴ یگانه داداش زاده سنگری روانشناسی
۶۵ آیدا انصاری گیلانی روانشناسی
۶۶ نسترن قنبرزاده نیر روانشناسی
۶۷ محمد باهرطالاری روانشناسی
۶۸ زهرا محمدنژاد روانشناسی
۶۹ الهام اکبری روانشناسی
۷۰ الهام اکبری روانشناسی
۷۱ سیده مهسا فرازی روانشناسی
۷۲ امیرمحمد خیاط حسینی روانشناسی
۷۳ شبنم درخشان روانشناسی گرایش عمومی
۷۴ پریا زهری زبان و ادبیات انگلیسی
۷۵ نگین آقاجانی میناآباد زبان و ادبیات فارسی
۷۶ شقایق مسیحا زمین شناسی
۷۷ فائیزه پناهی زیست شناسی سلولی و ملکولی
۷۸ بتول موسوی مجنده تربیت بدنی و علوم ورزشی
۷۹ فینا مرادآذر زیست شناسی گرایش علوم گیاهی
۸۰ فاطمه موسوی ننه کران زیست شناسی گرایش علوم گیاهی
۸۱ فرشته اشرفیان نانساء زیست شناسی گرایش عمومی
۸۲ هانیه زارع جعفری زیست شناسی گرایش عمومی
۸۳ فاطمه قلی وند زیست شناسی گرایش عمومی
۸۴ سیمین طلوعی علوم وصنایع غذایی
۸۵ سعیده نصرتی دورجون علوم تربیتی
۸۶ سارا رمضانی پیراقوم علوم تربیتی
۸۷ ربابه رعدی یزن آباد علوم تربیتی
۸۸ سمیرا کامرانی عیسی لو علوم تربیتی
۸۹ الهه نوربخش علوم تربیتی
۹۰ امین شکری علوم تربیتی کرایش آموزش ابتدایی
۹۱ مهدی چیت ساز علوم تربیتی کرایش آموزش ابتدایی
۹۲ آرزو نظمی جناقرد علوم تربیتی کرایش آموزش ابتدایی
۹۳ نیما صادقزاده بلیل علوم تربیتی کرایش آموزش ابتدایی
۹۴ سمیه دانامجنده علوم تربیتی - پیش دبستانی و دبستانی
۹۵ مریم آقازاده علوم تربیتی - مدیریت برنامه ریزی آموزشی
۹۶ سمانه بالازاده علوم تربیتی - مدیریت وبرنامه ریزی اموزشی
۹۷ شبنم کنعانی آبی بیگلو علوم تربیتی - مدیریت وبرنامه ریزی اموزشی
۹۸ سمیرا اسدبنیاد علوم سیاسی
۹۹ امین ندیری نیری علوم سیاسی
۱۰۰ جواد ملاحت جو علوم سیاسی
۱۰۱ فاطمه توکلی بوراچالو علوم سیاسی
۱۰۲ نرگس طالبی علوم و مهندسی آب
۱۰۳ سعید عزیززاده نمین علوم و مهندسی باغبانی
۱۰۴ پریا معقولی علوم ورزشی
۱۰۵ زهرا یوسفی سوره برق علوم ورزشی
۱۰۶ حانیه نوروزیان علوم ورزشی
۱۰۷ زهرا صولتی کلهور علوم ورزشی
۱۰۸ حامد عظیمی نو جه ده علوم ورزشی
۱۰۹ مجید کاظم پورآتشگاه علوم ورزشی
۱۱۰ سحر سید سلطانی علوم ورزشی
۱۱۱ سیده شبنم موسوی علوم ورزشی
۱۱۲ مهدی نجف نژاد علوم ومهندسی خاک
۱۱۳ خدیجه فرضی زاده عاقل فیزیک
۱۱۴ افسانه کمالی علی بابالو فیزیک
۱۱۵ ساحل بی آزار ایمچه فیزیک
۱۱۶ زهرا قطاری مترجمی زبان انگلیسی
۱۱۷ فاطمه نوری مترجمی زبان انگلیسی
۱۱۸ مهتا عزیزی مدیریت بازرگانی
۱۱۹ نازنین عزیزیان فام مدیریت بازرگانی
۱۲۰ حمیده موساخانی مدیریت بازرگانی
۱۲۱ مهتا عزیزی مدیریت بازرگانی
۱۲۲ ایدا حمزه مدیریت بازرگانی
۱۲۳ سماء محسن دوست مشاوره
۱۲۴ رقیه علیزاده مشاوره و راهنمایی
۱۲۵ حانیه سعیدی چوان مشاوره و راهنمایی
۱۲۶ سعید شادانفر مهندسی برق
۱۲۷ الهه علی زاده گونپاپاق مهندسی برق گرایش قدرت
۱۲۸ الهام سیفی مهندسی برق گرایش قدرت
۱۲۹ ابراهیم سلطانی مهندسی برق گرایش قدرت
۱۳۰ زهرا محمدزاده مهندسی تولید و ژنتیک گیاهی
۱۳۱ سیده فاطمه احدزاده مهندسی تولید و ژنتیک گیاهی
۱۳۲ آرزو صباحی اوجناز مهندسی تولید و ژنتیک گیاهی
۱۳۳ اسماعیل فیاض مهندسی تولید و ژنتیک گیاهی
۱۳۴ نسترن شجاع مهندسی تولید و ژنتیک گیاهی
۱۳۵ ابوالفضل امیری ملکی مهندسی تولید و ژنتیک گیاهی
۱۳۶ شبنم مینائی میناآباد مهندسی شهرسازی
۱۳۷ عرفان فتح اللهی مرنی مهندسی شیمی
۱۳۸ شبنم ارژنگی مهندسی صنایع چوب و فرآورده های سلولزی
۱۳۹ مریم کیانی مهندسی عمران
۱۴۰ سجاد فاتح مهندسی عمران
۱۴۱ پویا مستعدحصاری مهندسی عمران
۱۴۲ عرفان عزیزپور مهندسی عمران
۱۴۳ لیلا تقی زاده هیر مهندسی فضای سبز
۱۴۴  محمد رضا رسولی ننه کران مهندسی کشاورزی - علوم دامی
۱۴۵ عباس قاسم زاده مهندسی کشاورزی - مکانیزاسیون کشاورزی
۱۴۶ امیر پوراسد سوها مهندسی معماری
۱۴۷ حمید جبرئیل زاده مهندسی مکانیزاسیون کشاورزی
۱۴۸ بهنام عزیزی قشلاقچائی مهندسی مکانیک
۱۴۹ فرید رسولی جبه دار مهندسی مکانیک
۱۵۰ وحید رسولی جبه دار مهندسی مکانیک


CAPTCHA
دفعات مشاهده: 5133 بار   |   دفعات چاپ: 22 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر