بیانیه کانون بسیج اساتید دانشگاه محقق اردبیلی به مناسبت انتخابات ۲۸ خرداد

 | تاریخ ارسال: 1400/3/26 - 13:30 | 
کانون بسیج اساتید دانشگاه محقق اردبیلی به مناسبت انتخابات ۲۸ خرداد بیانیه ای صادر کرد.
 
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، این بیانیه به شرح زیر است:
 
باسمه تعالی
 
 إِنَّ اللَّهَ لا یُغَیِّرُ ما بِقَومٍ حَتّی یُغَیِّروا ما بِأَنفُسِهِم (رعد، ۱۱)
 
ملت بزرگ ایران
خرداد، ماه حادثه ها و حماسه ها، تابلویی زیبا از شور انگیزترین و هوشمندانه ترین نقش آفرینی های شماست. این شما بودید که با حماسه حضور و قیام در ۱۵ خرداد ۴۲، اراده و خواست خود را بر اراده طاغوت، مستکبران و تحقیرکنندگان غالب و بذر و نهال " استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی " را در دشت پهناور دلهای ایرانیان کاشته و با صیانت و خلق حماسه های جاودان در ۲۲ بهمن و دوران دفاع مقدس و انتخابات های متعدد، آن را به درخت تناور و پرثمر رسانده اید. این شجره طیبه، هنوز برای زنده ماندن، پیراستن آفات و پرثمر شدن به باغبانی، مراقبت و پشتیبانی شما نیازمند است.
 
ایرانیان سرافراز
می دانیم که امروز فشارها و تحریم ها شما را آزرده خاطر کرده است. اما، نیک می دانیم که شما فرزند زمان خویش هستید. هوشیاری، صبر و نجابت شما را باور داریم. می دانیم که شما سربلند بحرانها و مردم روزهای دشوار هستید. یقین داریم شما قهرمانان دین و وطن را فراموش نمی کنید. خوب می دانیم که شما بر عهدی که با پیر جمارانتان، خمینی کبیر و خامنه ای عزیز، بسته اید، وفادارید و دلتان برای سردار دلها حاج قاسم عزیز و حریم اسلام و ایران نازنین می تپد. باور داریم شما قدردان امنیت بی نظیر کشور در منطقه ناامن غرب آسیا هستید. می دانیم شما تجربه تلخ بی تفاوتی مردم سوریه در سالهای گذشته را دیده اید و می دانید که چگونه امروز با عبرتی مثال زدنی، یکی از بالاترین حد نصاب های بین المللی مشارکت را در چند هفته قبل به ثبت رساندند.
 
ملت شریف ایران، ای مردم روزهای دشوار
امروز مستکبران عالم و جبهه بدخواهان شما، پس از ناامیدی از همه تحریم های ظالمانه و طراحی پروژه نفوذ و .... تمام قد و با حداکثر توان ماه ها است بر بی رونق کردن انتخابات تلاش می کند. چون از حضور شما می ترسند. امروز، نه روز سکون و تفرقه و تشتت و نه روز بی تفاوتی، بلکه روز حضور، جریان و اتحاد است. اینک شمایید و ۲۸ خرداد و صندوق های رای. بشتابید و همگان را فرا بخوانید به خلق حماسه ای جاودان. این اراده شما است که می تواند پایان بخش همه تحریم ها و ناکارآمدی ها شده و چشم طمع دشمنان و نفوذی ها را  از ایران اسلامی کوتاه کند. به صحنه بیایید و با خلق حماسه ای دیگر، تصویر ماندگاری در تابلوی زیبای خرداد خود به یادگار بگذارید.
بیایید و با حضور پرشور و انتخاب درست، میوه صبر خود را چیده و سیلی سختی بر چهره نکبت بار قاتلان مرد میدان خود بنوازید. بی شک با مشارکت حداکثری و انتخاب مطلوب شما، ۲۸ خرداد پایانی بر تحریم ها، ناکارآمدی ها و آغازی بر فصل جدید شکوفایی در گام دوم انقلاب اسلامی خواهد شد. ان شاءالله.
 بیایید که صبح پیروزی نزدیک است. ما شما را باور داریم.
 نصرت الهی یارتان باد


CAPTCHA
دفعات مشاهده: 316 بار   |   دفعات چاپ: 79 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر