نماد اعتماد الکترونیک
ورود به سایت

خوابگاه متاهلی خیرساز و مرکز نوآوری دانشگاه افتتاح شد

 | تاریخ ارسال: 1400/3/5 - 09:57 | 
با حضور مسئولان استانی و خیرین در دانشگاه محقق اردبیلی خوابگاه متاهلی خیرساز ۱۴ واحدی و مرکز نوآوری این دانشگاه افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، رئیس دانشگاه محقق اردبیلی در مراسم افتتاحیه خوابگاه متاهلی ۱۴ واحدی خیرساز گفت: این خوابگاه اولین خوابگاه متاهلی در سطح دانشگاه های استان اردبیل است و خیرین با این کارشان برای آینده سازان کشور کمک شایانی می کنند.
دکتر عزیز حبیبی تصریح کرد: دانشجویان متاهل به خصوص در مقطع تحصیلات تکمیلی دچار مشکل می شدند که با احداث این خوابگاه در زمینه تامین محل اسکان خانوادگی مشکلات آنها مرتفع می شود.
مدیرعامل بنیاد حامیان دانشگاه محقق اردبیلی گفت: این خوابگاه اولین خوابگاه متاهلی سطح استان اردبیل است که توسط مهندس قدرت حاج نوری خیر اردبیلی در دانشگاه محقق اردبیلی احداث شد.
دکتر علی اشرف سلطانی با بیان اینکه این خوابگاه به متراژ ۷۵۰ متر مربع و در ۱۴ واحد بهره برداری می شود، اضافه کرد: هر واحد ۳۷ متر مربع بوده و برای کل این خوابگاه ۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان هزینه شده است.
جواد قرآن نویس عضو هیات امنای بنیاد حامیان دانشگاه محقق اردبیلی و رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان اردبیل هم گفت: حدود یک سال است که با دانشگاه محقق اردبیلی در زمینه هایی همکاری داریم.
وی اظهار کرد: دانشگاه محقق اردبیلی در این یکسال برای جذب خیرین و همکاری با آنها نهایت همکاری را داشته است.
CAPTCHA