معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه خبر داد: کسب رتبه یک آزمون دکتری توسط دو دانشجوی دانشگاه محقق اردبیلی

 | تاریخ ارسال: 1400/2/13 - 14:13 | 
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه محقق اردبیلی از کسب رتبه یک آزمون دکتری توسط دو نفر از دانش‌آموختگان این دانشگاه خبر داد.
به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه، دکتر ترحم مصری با اعلام این خبر افزود: میکائیل احدپور دانش‌آموخته دانشگاه محقق اردبیلی رتبه یک کشوری سهمیه آزاد در مقطع دکتری را کسب کرده است.
وی افزود: معصومه بدیهی دیگر دانش‌آموخته این دانشگاه در رشته زیست‌شناسی گیاهی -- گرایش فیزیولوژی دانشگاه محقق اردبیلی - موفق به کسب رتبه اول کشوری سهمیه آزاد در رشته زیست‌شناسی گیاهی شده است.
وی با بیان اینکه هرساله دانش‌آموختگان دانشگاه محقق اردبیلی در آزمون‌های مقاطع تحصیلات تکمیلی موفق به کسب رتبه‌های برتر می‌شوند، تصریح کرد: این مسئله حاکی از آن است که سطح آموزشی در دانشگاه محقق اردبیلی بالا است.
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه محقق اردبیلی اضافه کرد: سطح آموزشی زمانی ارتقا پیدا می‌کند که اساتید در ارائه مطالب به‌روز و عمیق برنامه‌ریزی کرده و دانشجو برای یادگیری تلاش کرده و زیرساخت‌های آموزشی فراهم شده باشد.
به گفته مصری، مسئولان دانشگاه محقق اردبیلی تمام تلاش خود را برای ارتقای سطح آموزشی به کار می‌گیرند تا بتوان دانشجویانی با سطح علمی بالاتر تربیت کرد.


CAPTCHA
دفعات مشاهده: 495 بار   |   دفعات چاپ: 7 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر