معرفی منتخبان مسابقات ورزشی اساتید و کارمندان برادر دانشگاه محقق اردبیلی

 | تاریخ ارسال: 1399/12/3 - 14:18 | 
مدیر تربیت‌بدنی و فوق‌برنامه دانشگاه محقق اردبیلی از معرفی منتخبان مسابقات ورزشی اساتید و کارمندان برادران این دانشگاه خبر داد.
به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه، دکتر امیرعلی جعفرنژاد گفت: مدیریت تربیت‌بدنی و فوق‌برنامه دانشگاه محقق اردبیلی با همکاری معاونت اداری و مالی دانشگاه در بخش برادران به مناسبت گرامیداشت دهه فجر اولین دوره مسابقات آمادگی جسمانی کارکنان و اساتید دانشگاه را به‌صورت مجازی برگزار کرد که در این مسابقات رضا ستاری، امیر نعمتی اقدم و سیروس محسن‌زاده به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کردند.
وی با اشاره به نتایج رشته شطرنج در این دوره از مسابقات تصریح کرد: در این مسابقات ربعلی بلبلی، رضا اعتباری و مجید خداداد به ترتیب در جایگاه‌های اول تا سوم ایستادند.
جعفرنژاد افزود: در رشته تنیس‌روی‌میز دکتر حبیب الله اسکندری مقام نخست را کسب کرد، دکتر رسول عباسی در جایگاه دوم قرار گرفت و دکتر بهرام ناصری و یوسف بهرو مشترکاً مقام سوم را کسب کردند.
مدیر تربیت‌بدنی و فوق‌برنامه دانشگاه محقق اردبیلی با اشاره به نتیجه مسابقات بدمینتون در بخش‌های انفرادی و تیمی تشریح کرد: در بخش انفرادی علی حضرتقلی زاده مقام اول را کسب کرد، امیر نعمتی به مقام دوم رسید و قاسم قدیری در جایگاه سوم ایستاد و در بخش تیمی هم تیم قاسم قدیری و محمد محرمی مقام اول را کسب کردند و تیم علی حضرتقلی زاده و امیر نعمتی مقام دوم را از آن خود کردند.
 
 


CAPTCHA
دفعات مشاهده: 228 بار   |   دفعات چاپ: 0 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر