مدیرکل دیوان محاسبات استان اردبیل: دانشگاه محقق اردبیلی در جامعه باورسازی کرده است

 | تاریخ ارسال: 1399/11/29 - 14:12 | 
مدیرکل دیوان محاسبات استان اردبیل گفت: دانشگاه محقق اردبیلی در جامعه باورسازی کرده است.
به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه، دکتر سید محمد اسحاقی در دیدار با اعضای هیات رئیسه دانشگاه محقق اردبیلی با بیان این مطلب افزود: دکتر حبیبی رئیس دانشگاه محقق اردبیلی با اهتمام و انسجامی که ایجاد کرده است توانسته در شرایطی که مشکلات اقتصادی و اعتباری وجود دارد، پروژه ها را به خوبی مدیریت کند.
وی اضافه کرد: ریاست دانشگاه محقق اردبیلی نشان داده است که با دست خالی هم می شود کار کرد و پروژه ها را مدیریت کرد و به اهدافی که مردم از ما انتظار دارند، جامه عمل پوشاند.
اسحاقی با بیان اینکه دانشگاه‌ها پناهگاه مردم جامعه است، تصریح کرد: الگوهای ما امیرالمؤمنین و ائمه اطهار و کسانی هستند که در دل تاریخ خوش درخشیده‌اند.
مدیرکل دیوان محاسبات استان اردبیل اظهار کرد: ما باید کمک کنیم که مهارت دانشگاهیان در دستگاه‌های اجرایی مورداستفاده قرار بگیرد.
اسحاقی با اشاره به اینکه دانشگاه باید پاسخگوترین و قانونمندترین دستگاه اجرایی باشد، ابراز امیدواری کرد که دانشگاه محقق اردبیلی با همین حفظ انسجام فعلی در تیم مدیریتی پیشرفت کرده و در کنار رشد، به توسعه هم برسد.
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی با بیان اینکه این دانشگاه مولود انقلاب اسلامی است، گفت: این دانشگاه فعالیت خود را با پذیرش ۳۰ نفر دانشجو در مهرماه ۱۳۵۷ و زیرمجموعه دانشگاه تبریز آغاز کرده است.
دکتر عزیز حبیبی اظهار کرد: دانشگاه محقق اردبیلی هم‌اکنون حدود ۱۱ هزار و ۵۰۰ نفر دانشجو در ۲۶۰ رشته دارد که از این تعداد رشته‌ها ۶۴ رشته در مقطع دکتری است.
وی با بیان اینکه هم اکنون دانشگاه محقق اردبیلی ۴۰۰ نفر عضو هیات علمی و حدود ۴۰۰ نفر کارمند دارد، اضافه کرد: این دانشگاه در زمره دانشگاه‌های یک درصد برتر جهان قرار گرفته و ۳ نفر از اعضای هیات علمی دانشگاه هم در زمره دانشمندان یک درصد برتر جهان قرار گرفته‌اند.
حبیبی با اشاره به ارتقای ۱۹۱ پله‌ای جایگاه دانشگاه محقق اردبیلی در رتبه‌بندی وبومتریک دانشگاه‌های جهان و چهار پله‌ای در بین دانشگاه‌های کشور ادامه داد: دانشگاه محقق اردبیلی به رتبه‌بندی تایمز ۲۰۲۱ دانشگاه‌های برتر جهان با کسب رتبه سوم دانشگاه‌های جامع کشور راه‌یافته است.
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی با بیان اینکه تولیدات علمی این دانشگاه در سال ۲۰۲۰ نسبت به سال ۲۰۱۷ رشد ۱۱۰ درصدی داشته است، افزود: همه این کارها با روحیه جهادی و با همت مضاعف و کار مضاعف کارکنان دانشگاه محقق شده است.
گفتنی است مدیرکل دیوان محاسبات استان اردبیل و معاونان این اداره کل از پروژه های عمرانی در دست احداث و به بهره برداری رسیده دانشگاه محقق اردبیلی بازدید کردند.
 


CAPTCHA
دفعات مشاهده: 240 بار   |   دفعات چاپ: 0 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر