نماد اعتماد الکترونیک
ورود به سایت

انعقاد تفاهم نامه همکاری دانشگاه محقق اردبیلی، بنیاد حامیان دانشگاه و مجمع خیرین مدرسه ساز استان اردبیل

 | تاریخ ارسال: 1399/10/6 - 08:26 | 
تفاهم نامه همکاری سه جانبه میان دانشگاه محقق اردبیلی، بنیاد حامیان دانشگاه و مجمع خیرین مدرسه ساز استان اردبیل منقعد شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر عزیز حبیبی رئیس دانشگاه محقق اردبیلی در مراسم انعقاد این تفاهم نامه با بیان اینکه بنیاد حامیان دانشگاه مهرماه سال گذشته تاسیس شده است، گفت: طی چند ماه گذشته تفاهم نامه دومین خوابگاه متاهلی خیرساز دانشگاه منعقد شده و عملیات اجرایی آن در ماه های آتی آغاز خواهد شد.
وی با بیان اینکه طبق این تفاهم نامه مجمع خیرین مدرسه ساز استان تعدادی از دانشجویان کم توان مالی را طی امسال و سال آتی مورد حمایت قرار خواهند داد، افزود: حضور خیرین در مراکز عالی استان و به ویژه دانشگاه محقق اردبیلی منشا خدمات ارزشمند خواهد بود.
جواد قرآن نویس رئیس هیات مدیره مجمع خیرین مدرسه ساز استان اردبیل با بیان اینکه خداوند را شاکریم که ارتباط ما با دانشگاه برقرار شده است، گفت: قرار بر این شده تا در خصوص حمایت مالی از دانشجویان کم توان مالی به صورت کاملا محرمانه اقداماتی صورت گیرد.
وی با بیان اینکه با تمام وجود در خدمت دانشگاه هستیم، افزود: در سالجاری ۵۰ نفر و در سال آتی ۱۰۰ نفر از دانشجویان کم بضاعت بدون هیچگونه منتی مورد حمایت مجمع قرار خواهند گرفت.
قرآن نویس با بیان اینکه در ساخت و ساز مدارس استان با کمک خیرین ۳۹۶ مدرسه در قالب یک هزار و ۵۹۰ کلاس درس ساخته شده و تحویل آموزش و پرورش شده است، تصریح کرد: در رابطه با کودکان بی سرپرست نیز تاکنون ۴۰۰ دانش آموز تحت پوشش قرار دادیم. در خصوص کودکان سرطانی نیز در استان ما یک نفر پیدا نمی شود که فرزند سرطانی داشته باشد و ریالی در این خصوص هزینه کرده باشد، بلکه همه هزینه آن توسط خیرین پرداخت می شود.
دکتر علی اشرف سلطانی مدیر عامل بنیاد حامیان دانشگاه محقق اردبیلی نیز ضمن قدردانی از حسن توجه این خیر نیک اندیش به حوزه آموزش عالی، با بیان اینکه این بنیاد در دوره های مختلف نسبت به شناسایی و معرفی دانشجویان کم توان مالی به تعداد مورد توافق طرفین به نماینده مجمع خیرین مدرسه ساز استان اقدام خواهد نمود، افزود: در قالب این تفاهم نامه همکاری در راستای سایر اهداف خیرخواهانه بنیاد نیز انجام خواهد شد.


CAPTCHA