برنامه های هفته بسیج در دانشگاه محقق اردبیلی تشریح شد

 | تاریخ ارسال: 1399/8/28 - 13:59 | 
معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه محقق اردبیلی برنامه های هفته بسیج در این دانشگاه را تشریح کرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر عباس فنی اصل در تشریح برنامه های هفته بسیج در دانشگاه محقق اردبیلی، گفت: طی هفته بسیج  که از ۳۰ آبان لغایت ۶ آذر سالجاری خواهد بود، برنامه های فرهنگی متنوعی در دانشگاه اجرا خواهد شد.
وی افزود: برگزاری مسابقه دلنوشته با موضوع سردار سلیمانی در فضای مجازی، دیدار با یکی از خانواده های شهدای منتسب به همکاران دانشگاه، تجلیل از ۵ نفر از بسیجیان نمونه دانشگاه، تولید و انتشار محتوا در فضای مجازی، مسابقه کتابخوانی زندگی نامه شهید ابراهیم هادی، تهیه و انتشار کلیپ های کوتاه با مضامین اخلاقی و برگزاری مسابقه مجازی از محتوای کلیپ از برنامه های پایگاه مقاومت در این هفته خواهد بود.
فنی اصل در ادامه برگزاری مسابقه نویسندگی در فضای مجازی، برگزاری دوره توانمندسازی اعضای بسیج دانشجویی، مسابقه دلنوشته و عکس در فضای مجازی و تجلیل از خانواده یکی از دانشجویان شهید دانشگاه را از برنامه های بسیج دانشجویی دانشگاه عنوان نمود.
معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه محقق اردبیلی تقویت روحیه بسیجی دانشگاهیان را از لازمه های توانمندسازی فرهنگی دانشگاه دانست و ادامه داد: در راستای رسیدن به این مهم، برنامه های متنوعی پیش بینی شده است.
 


CAPTCHA
دفعات مشاهده: 180 بار   |   دفعات چاپ: 0 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر