در بازدید نماینده مردم شریف اصلاندوز، بیله سوار و پارس آباد در مجلس و رئیس دانشگاه محقق اردبیلی از دانشکده کشاورزی مغان تاکید شد: تلاش برای توسعه همه جانبه دانشکده کشاورزی مغان دانشگاه محقق اردبیلی

 | تاریخ ارسال: 1399/7/19 - 22:59 | 
در بازدید نماینده مردم شریف اصلاندوز، بیله سوار و پارس آباد در مجلس شورای اسلامی و رئیس دانشگاه محقق اردبیلی از دانشکده کشاورزی مغان به تلاش برای توسعه همه جانبه دانشکده کشاورزی مغان دانشگاه محقق اردبیلی تاکید شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، در بازدید مهندس جهانگیرزاده نماینده مردم شریف اصلاندوز، بیله سوار و پارس آباد در مجلس شورای اسلامی و دکتر عزیز حبیبی رئیس دانشگاه محقق اردبیلی از دانشکده کشاورزی مغان به تلاش برای توسعه همه جانبه دانشکده کشاورزی مغان دانشگاه محقق اردبیلی تاکید شد.
مهندس جهانگیرزاده و دکتر عزیز حبیبی با حضور در دانشکده کشاورزی مغان دانشگاه محقق اردبیلی از بخش های مختلف دانشکده(کتابخانه، ساختمان فرهنگی آموزشی، آزمایشگاه ها، مزرعه تحقیقاتی، استخر پرورش ماهی، قطعات در حال پاکسازی، فعالیت های عمرانی و پارکینگ خودرو بازدید نمودند.
گفتنی است در این بازدید مهندس جهانگیرزاده برای همکاری و مساعدت لازم برای تامین اعتبار و همچنین افزایش رشته های تحصیلی و اخذ سند زمین های دانشگاه قول مساعد داد. دکتر عزیز حبیبی رئیس دانشگاه نیز از انجام برنامه ریزی های لازم برای توسعه دانشکده خبر داد.
شایان ذکر است در این بازدید، نماینده مردم شریف اصلاندوز، بیله سوار و پارس آباد در مجلس شورای اسلامی و رئیس دانشگاه محقق اردبیلی ضمن دیدار با اساتید دانشکده، در جریان مسائل و مشکلات آنها قرار گرفته و برای حل آنها قول مساعد دادند.
 
 
 


CAPTCHA
دفعات مشاهده: 288 بار   |   دفعات چاپ: 7 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر