بیانیه نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل به مناسبت افتخار آفرینی عضو هیات علمی دانشگاه محقق اردبیلی

 | تاریخ ارسال: 1399/7/13 - 13:18 | 
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل به مناسبت افتخار آفرینی عضو هیات علمی دانشگاه محقق اردبیلی بیانیه ای صادر کرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، بیانیه آیت الله سید حسن عاملی به شرح زیر است:
    بسم الله الرحمن الرحیم       شهدالله انه لاله الا هو والملائکه و اولوالعلم  آل عمران-۱۸   
 درخشش جوانان و دانش پژوهان مومن و انقلابی و با غیرت کشورمان در جمیع علوم و فنون، بسیار مایه مسرت و مباهات است و روزی نیست که خبر موفقیت های فرزندان این مرزو بوم در چهارسوی عالم منتشر نشود. از قلب غرب و اروپا گرفته تا شرق دور، آوازه رهاوردهای علمی و فرهنگی ایرانیان به ویژه فرزندان راسخ در علم اردبیل سرفراز طنین انداز است.
بعد از موفقیت افتخارآفرین فرزند برومندمان سید امیر سید شنوا و فتح بلندترین قله علمی کشور در میان بیش از نیم میلیون نفر شرکت کننده! مطلع شدیم جناب آقای دکتر مهدی شاهدی اصل عضو هیات علمی دانشگاه محقق اردبیلی به جرگه یک درصد دانشمند برتر جهان در آخرین رتبه بندی بین المللی پیوسته ‌اند خبرهایی که مشحون از رونق تولید علم و دانش در مراکز علمی و آموزشی و تحقیقاتی استان بوده و آینده درخشان و خود اتکا و مستقل و خودباوری را نوید می دهد.
این موفقیت های الهام بخش را به هموطنان عزیز به ویژه دانشگاهیان و دانشجویان از صمیم قلب تبریک گفته و اعتلای نام ایران اسلامی و اردبیل سرفراز را در تمامی سطوح علمی و پژوهشی از درگاه احدیت مسالت داریم.
 
سید حسن عاملی
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل


CAPTCHA
دفعات مشاهده: 392 بار   |   دفعات چاپ: 3 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر