پیام رئیس دانشگاه محقق اردبیلی به مناسبت آغاز سالتحصیلی

 | تاریخ ارسال: 1399/6/25 - 10:26 | 
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی به مناسبت آغاز سالتحصیلی جدید پیام تبریکی صادر کرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، پیام دکتر عزیز حبیبی به شرح زیر است:
سالتحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ در حالی آغاز می شود که به دلیل شیوع بیماری ناشی از ویروس کرونا، آموزش مجازی با همه نقاط قوت و ضعف آن تا حد زیادی جایگزین آموزش حضوری شده است.
با توجه به اهمیت سلامتی دانشجویان عزیز، کارکنان گرامی و خانواده محترم آن ها، دانشگاه محقق اردبیلی برای مبارزه با این ویروس منحوس تمامی امکانات خود را بسیج کرده است تا فعالیت های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی دانشگاه با کیفیت مطلوب و راندمان مناسب در این شرایط سخت تداوم داشته باشد.
انتظار بر این هست که دانشجویان گرامی نیز در کنار تلاش های گسترده اساتید گرانقدر و کارشناسان عزیز، اهتمام ویژه ای برای جلوگیری از افت کیفیت فعالیت های علمی خود داشته باشند تا به لطف پروردگار بتوانیم از این پیچ تاریخی به سلامتی و با کمترین آسیب عبور نماییم.
الحمدلله با همت و تلاش های گسترده و ارزشمند همکاران گرانقدر و دانشجویان عزیز، دانشگاه محقق اردبیلی با جدیت تمام پله ‌های ترقی و پیشرفت را طی می نماید. ارتقای ۱۲ پله‌ای رتبه دانشگاه در رتبه‌ بندی سالیانه پایگاه استنادی علوم جهان اسلام ISC))، ورود به رتبه بندی تایمز ۲۰۲۱ دانشگاه های برتر جهان برای اولین بار و کسب رتبه هفتم دانشگاه های وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، حضور در بین ۲۳ دانشگاه جامع برتر کشوری در رتبه بندی جهانی  ۲۰۱۹ISC- ، ارتقای ۴۴۰ پله ای در رتبه بندی جهانی وبومتری، کسب رتبه ۹ کشوری و ۴۲۷ جهانی در رتبه بندی گرین متری دانشگاه های جهان در سال ۲۰۱۹، تنها گوشه‌ ای از موفقیت‌ های علمی و پژوهشی کسب شده در سال های اخیر است که شایسته بسی تقدیر می باشد.
اعطای کمک مالی برای دانشجویان دکتری، کارشناسی ‌ارشد و کارشناسی استعداد درخشان خوشه اول، اعطای جوایز تحصیلی، امکانات رفاهی، فرهنگی و ورزشی، ثبت ‌نام و پذیرش بدون کنکور در مقاطع تحصیلی بالاتر از دانشجویان استعداد درخشان، از اقدامات ارزشمند دانشگاه برای ارج نهادن به کارهای علمی دانشجویان مستعد می‌باشد.
بدین ‌وسیله دانشگاه محقق اردبیلی با آغوش باز و با فراهم کردن زیرساخت ‌های نرم افزاری و سخت افزاری مناسب از دانشجویان مستعد و آینده سازان کشور عزیزمان استقبال می‌کند و به عنوان دانشگاه جامع و مادر استان اردبیل از فعالیت های پژوهشی، علمی، آموزشی، فرهنگی و اجتماعی دانشجویان حمایت کرده و زمینه را برای شکوفا شدن استعدادهای همه دانشجویان فراهم می‌کند.
اینجانب ضمن عرض تبریک به مناسبت آغاز سالتحصیلی جدید به اساتید، کارکنان و دانشجویان عزیز، امیدوارم که سالی همراه با موفقیت در عرصه های گوناگون و سلامتی داشته باشیم.
 
دکتر عزیز حبیبی ینگجه
رئیس دانشگاه


CAPTCHA
دفعات مشاهده: 82 بار   |   دفعات چاپ: 3 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر