همزمان با سراسر کشور؛ آزمون دکتری ۱۳۹۹ با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد

 | تاریخ ارسال: 1399/5/9 - 12:40 | 
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه محقق اردبیلی از برگزاری آزمون دکتری ۱۳۹۹ با رعایت پروتکل‌های بهداشتی همزمان با سراسر کشور در دانشگاه محقق اردبیلی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر ترحم مصری از برگزاری آزمون دکتری ۱۳۹۹ با رعایت پروتکل‌های بهداشتی همزمان با سراسر کشور در استان اردبیل خبر داد و گفت: در این آزمون دو هزار و ۹۳۴ داوطلب ثبتنام کننده داشتیم.
وی با بیان اینکه از این تعداد یک هزار و ۱۳۷ داوطلب زن و یک هزار ۷۹۷ داوطلب مرد بودند، افزود: این آزمون در استان اردبیل در دو حوزه اصلی دانشگاه محقق اردبیلی و دانشگاه پیام نور اردبیل با موفقیت برگزار شد.
مصری تصریح کرد: در دانشگاه محقق اردبیلی داوطلبان زن در ساختمان‌های دانشکده فنی و مهندسی و شیخ صفی و داوطلبان مرد در ساختمان‌ های دانشکده علوم، کشاورزی و منابع طبیعی، ادبیات و علوم انسانی و علوم تربیتی و روانشناسی در آزمون شرکت کردند.
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه محقق اردبیلی ضمن آروزی موفقیت و سلامتی برای داوطلبان و با اشاره به رعایت پروتکل های بهداشتی در این آزمون، خاطرنشان کرد: حوزه های برگزاری آزمون قبل از آزمون ضدعفونی شده و فاصله ۱۶۰ سانتی متری ابلاغی سازمان سنجش نیز برای صندلی رعایت شده است.
وی گفت: با توجه به اینکه داوطلبان می توانستند بخاطر شرایط بیماری کرونا، محل حوزه امتحانی خود را تغییر دهند، ما در دانشگاه محقق اردبیلی ۷ نفر داوطلب از حوزه های امتحانی سایر استان ها داشتیم که از آنها نیز آزمون گرفته شد. همچنین از دو نفر بیمار کرونایی با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی و مجموعه بیمارستانی به صورت جداگانه آزمون گرفته شد.


CAPTCHA
دفعات مشاهده: 386 بار   |   دفعات چاپ: 0 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر