برگزاری مراسم هفته روابط عمومی در دانشگاه محقق اردبیلی

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۹/۲/۳۰ - 14:15 | 
مراسم هفته روابط عمومی با حضور روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان اردبیل در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، در این مراسم معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: امسال در ماده 20 ضوابط اجرایی قانون بودجه بندی کشور آمده است که دستگاه های اجرایی مکلف هستند 3 در هزار اعتبارات هزینه ای خود را برای اطلاع رسانی تخصیص دهند.
مهندس بهروز ندایی اضافه کرد: روابط عمومی ها باید به ماموریت های درون سازمانی و برون سازمانی خود عمل کنند و اگر آنها بتوانند در زمینه اطلاع رسانی به جامعه موفق عمل کنند، منجر به موفقیت سازمان می شود.
ندایی اظهار کرد: روابط عمومی ها نقش پررنگی در آرامش جامعه دارند و امید دستگاه های اجرایی به اطلاع رسانی عملکردشان از طریق روابط عمومی ها است.
دکتر عزیز حبیبی رئیس دانشگاه محقق اردبیلی هم گفت: از روابط عمومی به عنوان پل ارتباطی میان یک سازمان با جامعه مخاطبش نام می برند و از طرف دیگر می گویند روابط عمومی باید به عنوان وکیل مدافع سازمان در بیرون و مدعی العموم مخاطبان در داخل سازمان باشد و همین دو تعریف، بار سنگین مسئولیت روابط عمومی را نشان می دهد.
وی اظهار کرد: امروزه روابط عمومی به بخش حساس هر سازمانی تبدیل شده است چرا که ابزارها و تکنولوژی اطلاع رسانی با شتاب بیشتری در حرکت است و کارکنان روابط عمومی باید به این ابزارها و تکنولوژی ها مسلط و حتی سوار بر آنها شوند تا بتوانند آنها را در خدمت سازمان خود بگیرند.
غلامحسین غاربی مشاور استاندار و مسئول روابط عمومی استانداری اردبیل گفت: به دنبال ارتقای جایگاه روابط عمومی های دستگاه های اجرایی استان اردبیل هستیم.
وی اضافه کرد: نگاه سنتی به روابط عمومی باید جای خود را به نگاه علمی و مدرن بدهد.
غاربی ادامه داد: تعامل روابط عمومی ها با رسانه های مختلف موجب بهبود اطلاع رسانی در سازمان ها می شود.
حمید لطف اللهیان شهردار اردبیل گفت: نقش روابط عمومی ها در توسعه ارتباطات بر همگان آشکار است.
وی اضافه کرد: تمام اقدامات انجام گرفته در دستگاه های اجرایی با اهتمام و تلاش روابط عمومی ها اطلاع رسانی می شود.
یادآور می شود در این مراسم از اعضای هیات رئیسه قبلی شورای روابط عمومی های استان و روابط عمومی‌های فعال در بحث کرونا تجلیل و انتخابات هیات رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان اردبیل برگزار شد.
 
 


CAPTCHA
دفعات مشاهده: 159 بار   |   دفعات چاپ: 0 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر