ورود به سایت

برگزاری کلاس ها به صورت مجازی

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۱۲/۱۰ - 11:01 | 
همکاران محترم و دانشجویان گرامی احتراما ضمن تبریک سال نو به استحضار کلیه بزرگواران می رساند

"دانشجوی گرامی، ضمن تبریک سال جدید به استحضار می رساند به منظور جلوگیری از شیوع بیماری کرونا بر اساس بخشنامه وزارتی ( ۲/۸۶۳) مورخ ۹۹/۰۱/۱۱، از ۲۳ فروردین تمامی کلاسهای تئوری دانشگاه مطابق زمان بندی انتخاب واحد و برنامه آموزشی سیستم گلستان به صورت مجازی برگزار می شود و حضور همه دانشجویان در کلاسهای مجازی الزامی است. زمان دایر شدن کلاسهای حضوری بر اساس تصمیمات ستاد کشوری مبارزه با کرونا متعاقبا به استحضار خواهد رسید.
همچنین با عنایت به اینکه اکثر خدمات اداری  معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه اعم از درخواست دفاع-تسویه حساب-درخواست دانشنامه-ثبت نام دوره های بدون آزمون(استعداد درخشان) به صورت الکترونیکی طراحی شده لازم است همکاران دخیل در این خدمات به منظور کاستن از حضور دانشجویان عزیزاهتمام ویژه داشته باشند.همچنین مرکز آموزش های آزاد و مجازی دانشگاه بر اساس تجربه های فنی گذشته، به منظور کاهش دغدغه خانواده های دانشجویان و با پیروی از دستورات ستاد ملی مبارزه با شیوع کرونا ویروس و جلوگیری از حضور دانشجویان و همچنین به منظور تداوم فعالیت های آموزشی دانشگاه، آمادگی خود مبنی بر برگزاری کلاس های آموزشی به صورت مجازی اعلام می دارد. 

لازم به ذکر است خدمات مرکز شامل ۵ دسته به صورت ذیل خواهد بود.

۱-کلیه دفاعیه ها از رساله ها و پایان نامه ها طبق استاندارد دانشگاه برای کلیه داوران خارجی و همچنین برای کلیه همکاران هیات علمی که به عنوان داور خارجی برای سایر دانشگاهها اعلام آمادگی نموده اند.
۲-کلیه ارائه ها و کلاس های تحصیلات تکمیلی با ظرفیت ۲۵ نفر با سامانه  رجیستر شده دانشگاه البته این کلاس ها با سامانه آموزش مجازی دانشگاه نیز قابل اجرا می باشد.
۳-کلیه کلاس های دوره کارشناسی با استفاده از سامانه  مجازی بومی دانشگاه 
۴-کلیه جلسات جمعی دانشگاه( جلسات هیئت محترم رئیسه با کارکنان و اعضای هیات علمی)
۵-کلیه دوره های آموزشی کارکنان  و اعضای هیات علمی دانشگاه 


 


CAPTCHA
دفعات مشاهده: 2733 بار   |   دفعات چاپ: 9 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر