شرکت رئیس دانشگاه محقق اردبیلی در نشست آنلاین روسای اتحادیه دانشگاه های آسیای میانه

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۱۲/۸ - 19:23 | 
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی در نشست آنلاین روسای اتحادیه دانشگاه های آسیای میانه شرکت کرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر عزیز حبیبی رئیس و دکتر محمدتقی آل ابراهیم رئیس گروه همکاری های علمی و بین المللی دانشگاه محقق اردبیلی در نشست آنلاین روسای اتحادیه دانشگاه های آسیای میانه شرکت کردند.
در این نشست که با هدف انجام هماهنگی های لازم برای برگزاری دومین نشست عمومی اعضای اتحادیه برگزار گردید، دکتر صباح الدین بالچی رئیس اتحادیه و رئیس دانشگاه ماناس ضمن تقدیر از دانشگاه محقق اردبیلی به جهت میزبانی اولین نشست عمومی اعضای اتحادیه، اظهارامیدواری کرد: در آینده نزدیک و پس از حل مشکلات بوجود آمده ناشی از شیوع ویروس کرونا در منطقه، حضور طرفین جهت انجام فعالیت های مشترک افزایش یابد.
 دکتر عزیز حبیبی رئیس دانشگاه محقق اردبیلی نیز دیدار حضوری برای پیشبرد اهداف مشترک را در آینده مهم دانست و از روسای دانشگاه های عضو اتحادیه برای حضور در اردبیل و رایزنی برای طراحی همکاری‌های مشترک دعوت کرد.
در این‌ نشست همچنین در خصوص برگزاری اولین سری مسابقات مشترک ورزشی توسط اتحادیه به میزبانی دانشگاه کارس ترکیه با حضور ۹ تیم هماهنگی به عمل آمد.
گفتنی است اتحادیه دانشگاه های آسیای میانه متشکل از دانشگاه هایی از کشورهای قزاقستان، ترکیه، آذربایجان، افغانستان، چین، گرجستان، کره، قرقیزستان، مقدونیه، قبرس شمالی، پاکستان، تاجیکستان، روسیه، اکراین، ازبکستان، مغولستان و ایران است که اولین نشست اعضای این اتحادیه در سال ۱۳۹۶ به میزبان جمهوری اسلامی ایران در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.


CAPTCHA
دفعات مشاهده: 272 بار   |   دفعات چاپ: 2 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر