به مناسبت گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی انجام گرفت: برگزاری مسابقات ورزشی والیبال و شطرنج کارکنان برادر دانشگاه محقق اردبیلی

 | تاریخ ارسال: 1398/11/23 - 08:45 | 
مدیر تربیت بدنی و فوق برنامه دانشگاه محقق اردبیلی از برگزاری مسابقات ورزشی والیبال و شطرنج کارکنان برادر دانشگاه محقق اردبیلی به مناسبت گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر امیرعلی جعفرنژاد از برگزاری مسابقات ورزشی والیبال و شطرنج کارکنان برادر دانشگاه محقق اردبیلی به مناسبت گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی خبر داد و گفت: مسابقات انفرادی شطرنج برادران با حضور ۱۳ نفر از کارکنان دانشگاه برگزار شد و به ترتیب دلاور ندرتی، جعفر مجید پور و ربعلی بلبلی به مقام اول تا سوم دست یافتند.
وی افزود: مرحله مقدماتی مسابقات والیبال برادران نیز با حضور شش تیم(۶۰ نفر) از کارکنان برگزارشد و مرحله رده ­بندی بین تیم­ های دانشکده علوم و دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی و فینال مسابقات بین تیم ­های دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی و سازمان مرکزی برگزار شد که به ترتیب تیم های سازمان مرکزی، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی و دانشکده علوم مقام اول تا سوم را کسب کردند و تیم دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی نیز مقام چهارم را کسب کرد. همچنین در این مسابقات تیم والیبال سردار شهید سلیمانی نیز به عنوان تیم اخلاق انتخاب شد.
جعفرنژاد تصریح کرد: مرحله مقدماتی فوتسال برادران نیز با حضور ۱۰ تیم (۱۰۰ نفر از همکاران) در دو گروه و به صورت دوره ­ای در حال برگزاری است.
 


CAPTCHA
دفعات مشاهده: 177 بار   |   دفعات چاپ: 1 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر