ورود به سایت

اطلاعیۀ واریز اجاره‌بهاء و تحویل خوابگاه‌های دانشجویی برای نیمسال دوّم سال‌تحصیلی ۹۹-۹۸

 | تاریخ ارسال: 1398/11/20 - 10:12 | 
دانشجویانی که در مهلت مقرر نسبت به رزرو خوابگاه‌های دولتی و پردیس اقدام نموده، توسط مدیریت تأیید شده و گروه و اتاق خود را انتخاب نموده­اند، طبق مراحل زیر از تاریخ ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ الی ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ نسبت به واریز اجاره­‌بهاء و تحویل خوابگاه خود اقدام نمایند.

مراجعه به مسئولین محترم خوابگاه طبق لیست زیر برای دریافت اتاق و اسکان با واریز هزینه :
۱) خوابگاه‌های کوثر ۱، ۲ و ۳ خواهران: خانم پیرزاده (۰۴۵۳۱۵۰۵۲۵۸).
۲) خوابگاه‌های کوثر ۵، ۶، ۷ و ۸ خواهران: خانم کامجو (۰۴۵۳۱۵۰۵۰۴۶).
۳) خوابگاه‌های محسنی، ویلایی و میهمانسرا: خانم فلاحی (۰۴۵۳۱۵۰۵۲۵۸).
۴) خوابگاه­های شماره ۱ الی ۴ برادران: آقای جعفری (۰۴۵۳۱۵۰۵۰۴۴).
۵) خوابگاه شهید رحیمی: آقای زرنگار (۰۴۵۳۱۵۰۵۲۵۷).
۶)
 خوابگاه کاکتوس: خانم کامجو (۰۴۵۳۱۵۰۵۰۴۶) واقع در میهمانسرای دانشجویی.
 
نکات مهم:
 - پرداخت اجاره‌بهاء خوابگاه‌های کوثر ۱، ۲ و ۳ خواهران و خوابگاه‌های ۱، ۲، ۳، ۴ و شهید رحیمی برادران از طریق سامانۀ صندوق رفاه دانشجویان (http://bp.swf.ir) (راهنما) می‌باشد.
پرداخت اجاره‌بهاء خوابگاه‌های کوثر ۵، ۶، ۷، ۸، محسنی، ویلایی و میهمانسرای خواهران از طریق سیستم دانشجویی گلستان (http://golestan.uma.ac.ir) (راهنما) می‌باشد.
پرداخت اجاره‌بهاء خوابگاه کاکتوس از طریق سیستم دانشجویی گلستان (http://golestan.uma.ac.ir) (راهنما) می‌باشد.
-دانشجویان عزیز دقت نمایند که مسئولیت هرگونه اشتباه واریزی به عهدۀ خودشان می­باشد.
در صورت انصراف از خوابگاه (دانشجویانی که درخواست خوابگاه خود را در سیستم گلستان ثبت نموده‌اند)، دانشجویان می‌توانند تا تاریخ ۹۸/۱۲/۰۵ درخواست انصراف خود را از طریق سیستم دانشجویی گلستان (http://golestan.uma.ac.ir) (راهنما) اعلام نمایند.
پس از تاریخ ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ هزینه‌های واریزی به هیچ عنوان قابل استرداد نمی­باشد و در صورت عدم واریز اجاره‌بهاء خوابگاه، عدم مراجعه و عدم انصراف از خوابگاه، ضمن بدهکار شدن در سیستم دانشجویی گلستان، ظرفیت‌های خالی به سایر واجدین شرایط، واگذار خواهد شد و هیچ‌گونه اعتراضی قابل قبول نمی‌باشد.
تمامی امور خوابگاه­های دانشجویی از طریق سیستم دانشجویی گلستان  (http://golestan.uma.ac.ir) انجام می‌شود. تمامی اطلاعیه‌های مربوط به رزرو خوابگاه، نحوۀ واریز هزینه‌ها و ... در میز خدمات الکترونیک مدیریت دانشجویی به نشانی http://www.uma.ac.ir/studentservice بخش اطلاعیه­‌های رفاه و خوابگاه و همچنین راهنمای سیستمی قابل مشاهده می‌باشد.

لینک دانلود اطلاعیه:
اطلاعیۀ واریز اجاره‌بهاء و تحویل خوابگاه‌های دانشجویی برای نیمسال دوّم سال‌تحصیلی 99-98


 


CAPTCHA