درخشش اعضای هیات علمی دانشگاه محقق اردبیلی در بین پژوهشگران پراستناد برتر کشور در حوزه علوم انسانی و علوم اجتماعی

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - 09:30 | 
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی از قرار گرفتن دو نفر از اعضای هیات علمی دانشگاه محقق اردبیلی در بین پژوهشگران پراستناد برتر کشور در حوزه علوم انسانی و علوم اجتماعی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر عزیز حبیبی با اعلام این خبر گفت: بر اساس گزارش جامع پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) در خصوص پژوهشگران پراستناد برتر کشور در حوزه علوم انسانی، اجتماعی و هنر برای دوره ۵ ساله از سال۱۳۹۲ تا ۱۳۹۶ که با توجه به تعداد مطلق استنادات محاسبه شده است دانشگاه محقق اردبیلی همردیف دانشگاه شهید بهشتی، در رتبه ششم کشوری قرار گرفت.
وی افزود: این گزارش تعداد پژوهشگران پراستناد برتر در ۱۲ رشته روانشناسی، علوم تربیتی، مدیریت، اقتصاد مالی، علوم اجتماعی، ادبیات و زبان های خارجی، جغرافیا، تربیت بدنی، علوم سیاسی، حسابداری، کتابداری و آرشیو و هنر و معماری طبقه‌بندی شده ­اند.

 رئیس دانشگاه محقق اردبیلی ادامه داد: در حوزه روانشناسی در میان ۸ نفر پژوهشگر پراستناد کشور (نویسندگان یک دهم درصد برتر)، دکتر محمد نریمانی از دانشگاه محقق اردبیلی رتبه اول را به خود اختصاص داد. همچنین در حوزه علوم تربیتی نیز در میان ۱۰ نفر پژوهشگر پراستناد (نویسندگان یک دهم درصد برتر)، مجدداً دکتر محمد نریمانی رتبه نخست را کسب کرده ­اند و رتبه سوم این حوزه به دکتر عادل زاهد‌بابلان از دانشگاه محقق اردبیلی تعلق گرفته است.
رییس دانشگاه محقق اردبیلی ضمن تبریک این موفقیت چشمگیر به تمام خانواده دانشگاه و مخصوصاً اعضای هیأت علمی دانشگاه محقق اردبیلی اظهار امیدواری کرد که در آینده ای نزدیک شاهد ارتقای چشمگیر دانشگاه محقق اردبیلی در این عرصه علمی در سطح جهانی باشیم.


CAPTCHA
دفعات مشاهده: 243 بار   |   دفعات چاپ: 2 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر