برگزاری مرحله دانشگاهی هشتمین جشنواره رویش در دانشگاه محقق اردبیلی

 | تاریخ ارسال: 1398/9/26 - 13:07 | 
مرحله دانشگاهی هشتمین جشنواره رویش با حضور مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اردبیل در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر عباس فنی اصل معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه محقق اردبیلی در این جشنواره با اشاره به حمایت دانشگاه از فعالیت های دانشجویی، گفت: وظیفه ما در دانشگاه این است که دانشجویان را آماده ورود به اجتماع و قبول مسئولیت کنیم.
وی با بیان اینکه در حال حاضر حدود ۵۰۰ دانشجو و هنرآموز در ۳۲ کلاس فرهنگی و هنری آموزش می بینند، افزود: تلاش می کنیم زمینه های لازم را برای حضور دانشجویان در برنامه های فرهنگی و هنری فراهم کنیم.
دکتر فرشاد کیوان بهجو مدیر برنامه ریزی فرهنگی و اجتماعی دانشگاه نیز با بیان اینکه در حال حاضر ۲۵ کانون فرهنگی و هنری در دانشگاه فعالیت می کنند که مجوز فعالیت چهار کانون اخیرا صادر شده است، گفت: این کانون ها در سه ماهه اخیر سه مقام کشوری و یک مقام بین المللی کسب کرده اند.
وی با بیان اینکه ۲۲۶ اثر در زمینه های صنایع دستی، هنرهای تجسمی، فیلم، عکس و غیره به دبیرخانه مرحله دانشگاهی هشتمین جشنواره رویش ارسال شده بود، افزود: هیات داوران بعد بررسی آثار با توجه به شاخص های وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ۲۳ اثر را برای راهیابی به مرحله کشوری انتخاب کردند و ۱۰ اثر نیز به عنوان آثار شایسته تقدیر انتخاب شد.
گفتنی است در ادامه از منتخبان این جشنواره تجلیل به عمل آمد.


CAPTCHA
دفعات مشاهده: 328 بار   |   دفعات چاپ: 74 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر