روابط عمومی- اخبار
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی در نشست با اعضای هیات علمی دانشکده ادبیات و علوم انسانی خبر داد: کتب تخصصی مورد نیاز دانشکده ها خریداری می شود

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1401/11/4 - 17:43 | 
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی از برنامه ریزی برای خرید کتب تخصصی مورد نیاز دانشکده ها طی ماه های آتی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر اسماعیل چمنی  ۴ بهمن در نشست هیات رئیسه دانشگاه با اعضای هیات علمی دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه محقق اردبیلی با اشاره به سهمیه استخدامی اعضای هیات علمی برای سالجاری در دانشگاه، گفت: در این خصوص ۲ سهمیه برای دانشکده ادبیات و علوم انسانی در نظر گرفته شده است.
وی با اشاره به اینکه خرید کتب تخصصی مورد نیاز دانشکده ها طی ماه های آینده انجام خواهد شد، افزود: ساخت خوابگاه های دانشجویی برای استفاده دانشجویان نیز در دستور کار قرار دارد.
چمنی همچنین از پیگیری های لازم برای ساختمان جدید گروه آموزشی هنر خبر داد.
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی با اشاره به تصویب آئین نامه جدید گرنت با هدف افزایش حمایت های پژوهشی در شورای دانشگاه، تصریح کرد: به منظور افزایش تولیدات علمی اعضای هیات علمی و دانشجویان حمایت های دانشگاه تقویت می شود.
حجت الاسلام والمسلمین عبدالله حسنی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی نیز اساتید را سرمایه های اجتماعی دانست و گفت: حضور در جمع اساتید و برگزاری نشست های هم اندیشی هیات رئیسه با اساتید بسیار لازم و ضروری است.
دکتر مرتضی ابراهیمی رئیس دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه محقق اردبیلی نگرش در محیط کار را بسیار مهم دانست و گفت: یکی از حوزه های مهم در شکل دهی این نگرش ها حوزه علوم انسانی، علوم تربیتی و علوم اجتماعی است.
وی با بیان اینکه این دانشکده دارای یک هزار و ۵۰۰ دانشجوی فعال و ۳۲ عضو هیات علمی است، افزود: در حوزه کتابخانه در خصوص خرید کتب تخصصی و نشریات نیازمند مساعدت هستیم.
ابراهیمی با اشاره به نیازمندی های گروه های آموزشی، اضافه کرد: گروه آموزشی هنر نیازمند کارگاه های تخصصی برای سفالگری، عکاسی، نقاشی و طراحی است.
گفتنی است در ادامه دکتر عباس فنی اصل معاون فرهنگی و اجتماعی در خصوص فعالیت انجمن های علمی و اختصاص بودجه کافی برای فعالیت آنان و برگزاری برنامه ویژه دهه فجر، قادر قاسمی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی در خصوص ضرورت تقویت آموزش، آئین نامه های آموزشی، برگزاری منظم کلاس های آموزشی دانشکده در ترم گذشته و تدوین شیوه نامه سرآمدان آموزشی، دکتر جبرائیل رزمجو معاون پژوهش و فناوری در خصوص حمایت این معاونت از بازدیدهای علمی دانشجویان، آمادگی برای خرید کتاب و منابع اطلاعاتی و غنی بودن کتابخانه مرکزی در زمینه منابع الکترونیکی، دکتر تقی اکبری معاون اداری و مالی دانشگاه در خصوص ساماندهی نیروی انسانی، برنامه ریزی برای حذف کاغذ از فعالیت های دانشگاه، قرارداد با فروشگاه های حضوری و مجازی برای ارائه خدمات به همکاران، برنامه ریزی برای احداث درمانگاه ویژه دانشگاهیان با مشارکت جهاددانشگاهی و تعدادی از اعضای هیات علمی به ارائه بیانات خود پرداختند.
نشانی مطلب در وبگاه روابط عمومی:
http://www.uma.ac.ir/find.php?item=15.183.29417.fa
برگشت به اصل مطلب